ساخت ماهواره و ماهواره‌بر در محوریت هجدهمین کنفرانس بین‌المللی هوافضا

0 306

دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن هوافضای ایران را در بهمن ماه امسال با محوریت طراحی و ساخت ماهواره و ماهواره‌بر برگزار می‌کند. این دانشکده با حمایت سازمان‌ها، ارگان‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور و با هدف ارائه و معرفی نتایج تحقیقات و دستاوردهای محققان این حوزه اقدام به برگزاری هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن هوا فضای ایران خواهد کرد.

صاحب‌نظران و متخصصان حاضر در این کنفرانس در محورهایی همچون آیرودینامیک، پیشرانش، دینامیک پرواز و کنترل، سازه‌های هوافضایی، علوم و فناوری فضایی و هوانوردی به بحث و تبادل‌نظر خواهند پرداخت.

آیرودینامیک تحلیلی، تجربی و محاسباتی، دینامیک گازها، سوخت و احتراق، دینامیک، کنترل و پایداری، هدایت و ناوبری، شبیه‌سازی پرواز و آزمایشات پروازی، مکانیک مواد، دینامیک سازه و ارتعاشات، خزش، خستگی و شکست، طراحی و ساخت ماهواره و ماهواره‌بر، خصوصی‌سازی و اقتصاد حمل و نقل هوایی، بازرگانی هوایی، مدیریت پروژه‌های هوافضا و خدمات فرودگاهی از دیگر موضوعات مطرح در این کنفرانس است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی در زمینه‌های مرتبط با فعالیت‌های هوافضا نیز به عنوان برنامه‌های جنبی این کنفرانس پیش‌بینی شده است و علاقه‌مندان برای ارائه مطالب آموزشی خود در این کارگاه‌ها می‌توانند تا ۱۵ مهر ماه درخواست‌های خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. علاوه بر این٬ هم‌زمان با برگزاری کنفرانس، نمایشگاهی با همکاری و حضور مراکز صنعتی و آموزشی هوافضایی کشور برگزار خواهد شد.

منبع خبرگزاری ایرنا
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=13406
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها