ادعای رؤیت یک سفینۀ فضائی در نزدیکی ایستگاه فضائی بین المللی +ویدئو

0 791

فیلم منتشر شده در شبکه یوتیوب بار دیگر جنجال‌های خبری را درباره موجودات فرازمینی برانگیخت. کسانی که مساله بشقاب پرنده ها و اشیاء عجیب و غریب را پیگیری می کنند ، این بار بلند فریاد زدند : آدم های  فضائی این بار با یکی از بزرگترین سفینه های خود به سراغ ما آمدند.

این فریاد زمانی بلند شد که بر اساس یک فیلم منتشر شده اما تایید نشده که روز ۱۷ ژوئیه در یوتیوب منتشر شد، دوربین ایستگاه فضائی بین المللی لحظۀ حرکت یک شیئ فضائی ناشناس و بسیار بزرگ را فیلمبرداری کرد. به گفته این افراد، حرکت یک سفینۀ فضائی ناشناس در نزدیکی ایستگاه فضائی بین المللی شک و تردیدها را درباره وجود آدم های فضائی به واقعیت ، کم و بیش ، نزدیک کرده است.

این فیلم یک شیئ ناشناس را نشان می دهد که پشت ایستگاه فضائی بین المللی پرواز می کند. در ابتدای فیلم یک نور نارنجی ممتد دیده می شود سپس شیئ ناشناس ظاهر می شود و در آخر فیلم نور نارنجی در عمق تاریک فضا ناپدید می شود.
هر چند در نگاه اول نمی توان ماهیت شیئ ناشناس را تشخیص داد ولی با گذشت زمان می توان دید که آن شیئ حرکت می کند و نوری نارنجی اطراف آن را فراگرفته است. نوری نیز بالای شیئ ناشناس دیده می شود و چنین به نظر می رسد که این نور به سمت ایستگاه فضائی بین المللی حرکت می کند. در آخر فیلم شیئ ناشناس کوچک و کوچکتر می شود.

برخی معتقدند ؛ اشیاء فضائی که گهگاه در اطراف ایستگاه فضائی بین المللی دیده می شوند ، از طرف همین سفینۀ فضائی بزرگ به سوی زمین برای شناسائی آدم های زمینی فرستاده می شوند.

 

 

منبع العالم
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=3490
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها