۲ سامانه پایش ماهواره‌ای به بخش خصوصی واگذار می‌شود

0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سازمان فضایی ایران در راستای انجام وظایف حاکمیتی خود ۲ سامانه پایش ماهواره‌ای «برف و ابر» و «صیدگاه‌های آبی جنوب کشور» را به بخش خصوصی واگذار می‌کند. این دو سامانه با پایش خودکار و مداوم پدیده‌ها و ارائه نتایج تحلیلی شامل نقشه‌ها، نمودارها، لیست‌ها و شاخص‌ها در قالب داشبوردهای مدیریتی به کاربران نهایی و مدیران، بینش لازم جهت تصمیم‌گیری در سطح کشوری و استانی، اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در زمان مناسب را فراهم می‌کنند.

در همین رابطه بخوانید: گفتگوی سردبیر اسپاش در مورد صنعت فضایی ایران

متقاضیان و واجدین شرایط «پروژه ایجاد و راه‌اندازی داشبورد مدیریتی و پایش ماهواره‌ای برف و ابر» و «پروژه ایجاد و راه‌اندازی داشبورد و سامانه مدیریت پشتیبان تصمیم‌گیری در صیدگاه‌های آبی جنوب کشور» می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه کنند. آخرین مهلت ثبت درخواست و ارائه پیشنهادیه در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت تا ساعت ۱۱ صبح روز ۲۳بهمن خواهد بود.

خرید آنلاین برچسب با طرح فضا خرید آنلاین تلسکوپ خرید آنلاین قاب گوشی خرید آنلاین کتاب های نجومی خرید آنلاین کیف با طرح فضا خرید آنلاین لباس با طرح فضا  خرید آنلاین لوازم تحریر با طرح فضا خرید آنلاین ماگ با طرح فضا
منبع mehrnews
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=64250
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها