1397/11/10

آنگولا با به‌کارگیری کتاب‌های کمیک دانش آموزان را با فضا آشنا می‌کند

سازمان فضایی آنگولا به‌منظور گسترش علاقه به فضا در میان کودکان و نوجوانان، افرادی را برای آموزش آن‌ها به مدارس اعزام می‌کند. این افراد ضمن آشنا کردن دانش آموزان با فضا، کتاب‌های کمیک ،که شامل متن و تصویر هستند، را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. به عقیده سازمان فضایی آنگولا (GGPEN) فضا رؤیای بسیاری از...
آنگولا با به‌کارگیری کتاب‌های کمیک دانش آموزان را با فضا آشنا می‌کند
سازمان فضایی آنگولا به‌منظور گسترش علاقه به فضا در میان کودکان و نوجوانان، افرادی را برای آموزش آن‌ها به مدارس اعزام می‌کند. این افراد ضمن آشنا کردن دانش آموزان با فضا، کتاب‌های کمیک که شامل متن و تصویر هستند را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.
به عقیده سازمان فضایی آنگولا (GGPEN) فضا رؤیای بسیاری از انسان‌ها است و دانش آموزان برای غرق شدن در این دنیای شگفت‌انگیز، به چیزی بیشتر از این بسته‌های آموزشی، نیاز ندارند.

آنگولا با به‌کارگیری کتاب‌های کمیک دانش آموزان را با فضا آشنا می‌کند

اولین سری کتاب کمیک، بچه‌ها و ماهواره‌ها نام دارد و شامل پروسه طراحی، ساخت، مأموریت و نحوه به‌کارگیری سرویس‌های ارتباطی‌ است که به آسان‌تر شدن زندگی کمک می‌کند.
ویرایش دوم کتاب، ساخت ماهواره به کمک قوطی نام دارد. این سری به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با انواع ماهواره‌های بزرگ متوسط و کوچک آشنا شوند.
این کتاب‌ها به دانش آموزان آنگولایی کمک می‌کند تا با فناوری‌های فضایی آنگولا و بخصوص پروژه آنگولاست آشنا شوند.
منبع: africanews

راهبرد | آموزش |

نظر شما
اخبار مرتبط

پیشرفته‌ترین تاسواره آفریقایی به فضا رفت

1397/10/09
پیشرفته‌ترین نانو ماهواره ساخت آفریقای جنوبی که فعلاً ZACube-2 نام دارد پنج‌شنبه ۶ دی ۱۳۹۷ با ماهواره‌بر روسی سایوز از سیبری در روسیه به فضا پرتاب شد. این تاسواره که به زودی نام جدیدی خواهد...

پربازدیدکننده ترین خبر

سالیوت-۱ نخستین ایستگاه فضایی جهان

اولین ایستگاه مداری جهان روز ۱۹ آوریل ۱۹۷۱ موشک پروتون از پایگاه بایکونور به فضا پرتاب شد. تا آن زمان هیچ سفینه‌ای با چنین ابعاد و موقعیتی به فضا پرتاب نشده بود. هدف از پرتاب سالیوت، آزمایش سامانه‌های ایستگاه فضایی و انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های مختلف درزمینه طولانی شدن مدت اقامت انسان در فضا بود.