1397/11/10

آنگولا با به‌کارگیری کتاب‌های کمیک دانش آموزان را با فضا آشنا می‌کند

سازمان فضایی آنگولا به‌منظور گسترش علاقه به فضا در میان کودکان و نوجوانان، افرادی را برای آموزش آن‌ها به مدارس اعزام می‌کند. این افراد ضمن آشنا کردن دانش آموزان با فضا، کتاب‌های کمیک ،که شامل متن و تصویر هستند، را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. به عقیده سازمان فضایی آنگولا (GGPEN) فضا رؤیای بسیاری از...
آنگولا با به‌کارگیری کتاب‌های کمیک دانش آموزان را با فضا آشنا می‌کند
سازمان فضایی آنگولا به‌منظور گسترش علاقه به فضا در میان کودکان و نوجوانان، افرادی را برای آموزش آن‌ها به مدارس اعزام می‌کند. این افراد ضمن آشنا کردن دانش آموزان با فضا، کتاب‌های کمیک که شامل متن و تصویر هستند را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.
به عقیده سازمان فضایی آنگولا (GGPEN) فضا رؤیای بسیاری از انسان‌ها است و دانش آموزان برای غرق شدن در این دنیای شگفت‌انگیز، به چیزی بیشتر از این بسته‌های آموزشی، نیاز ندارند.

آنگولا با به‌کارگیری کتاب‌های کمیک دانش آموزان را با فضا آشنا می‌کند

اولین سری کتاب کمیک، بچه‌ها و ماهواره‌ها نام دارد و شامل پروسه طراحی، ساخت، مأموریت و نحوه به‌کارگیری سرویس‌های ارتباطی‌ است که به آسان‌تر شدن زندگی کمک می‌کند.
ویرایش دوم کتاب، ساخت ماهواره به کمک قوطی نام دارد. این سری به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با انواع ماهواره‌های بزرگ متوسط و کوچک آشنا شوند.
این کتاب‌ها به دانش آموزان آنگولایی کمک می‌کند تا با فناوری‌های فضایی آنگولا و بخصوص پروژه آنگولاست آشنا شوند.
منبع: africanews

راهبرد |

نظر شما
اخبار مرتبط

پیشرفته‌ترین تاسواره آفریقایی به فضا رفت

1397/10/09
پیشرفته‌ترین نانو ماهواره ساخت آفریقای جنوبی که فعلاً ZACube-2 نام دارد پنج‌شنبه ۶ دی ۱۳۹۷ با ماهواره‌بر روسی سایوز از سیبری در روسیه به فضا پرتاب شد. این تاسواره که به زودی نام جدیدی خواهد...

پربازدیدکننده ترین خبر

ارزیابی موقعیت کنونی استارت‌آپ‌های فضایی هند و فرصت‌های پیش رو

آنطور که به نظر می‌رسد استارت‌آپ‌های فضایی خصوصی هند در تنگنا قرار گرفته‌اند؛ از طرفی، ‌آژانس فضایی ملی هند (ISRO) سازمانی بسیار بزرگ است که کمک‌های مالی و قراردادی آن برای ادامه حیات بسیاری از استارت‌آپ‌ها امری ضروری به حساب می‌آید. از طرف دیگر، جنبه تجاری این سازمان که دائما نیز در حال رشد است، به عنوان رقیبی برای همین استارت‌آپ‌ها محسوب می‌گردد.