1397/11/15

پوستر نور امید در روز ملی فناوری فضایی منتشر شد

۱۴ بهمن؛ روز ملی فناوری فضایی و پرتاب ماهواره امید به فضا در سال ۱۳۸۷است. جمهوری اسلامی ایران هشتمین کشور فضایی است که توانسته ماهواره‌ای را به فضا پرتاب کند. به همین مناسبت، خانه طراحان انقلاب اسلامی پوستر جدید خود با عنوان نور امید را منتشر کرد. در ذیل این پوستر، این جمله از مقام معظم رهبری نقش بسته...
پوستر نور امید در روز ملی فناوری فضایی منتشر شد

۱۴ بهمن؛ روز ملی فناوری فضایی و پرتاب ماهواره امید به فضا در سال ۱۳۸۷است. جمهوری اسلامی ایران هشتمین کشور فضایی است که توانسته ماهواره‌ای را به فضا پرتاب کند.
به همین مناسبت، خانه طراحان انقلاب اسلامی پوستر جدید خود با عنوان نور امید را منتشر کرد.
در ذیل این پوستر، این جمله از مقام معظم رهبری نقش بسته است: «نمونه بارز غلبه‌ی اراده‌ی ملت، این است که در اوج تحریم‌ها ماهواره‌ی امید را به فضا پرتاب کرد.»

داخلی | عکس و فیلم و اینفوگرافیک |

نظر شما
اخبار مرتبط

مراسم روز فناوری فضایی برگزار شد

1397/11/14
چهاردهم بهمن ماه روز ملی فناوری فضایی، سالگرد پرتاب اولین ماهواره ایرانی با نام امید به فضا است که در ۱۰ سال گذشته هر سال این روز گرامی داشته می شود. امسال نیز مراسم روز فناوری فضایی با...

پربازدیدکننده ترین خبر

ارزیابی موقعیت کنونی استارت‌آپ‌های فضایی هند و فرصت‌های پیش رو

آنطور که به نظر می‌رسد استارت‌آپ‌های فضایی خصوصی هند در تنگنا قرار گرفته‌اند؛ از طرفی، ‌آژانس فضایی ملی هند (ISRO) سازمانی بسیار بزرگ است که کمک‌های مالی و قراردادی آن برای ادامه حیات بسیاری از استارت‌آپ‌ها امری ضروری به حساب می‌آید. از طرف دیگر، جنبه تجاری این سازمان که دائما نیز در حال رشد است، به عنوان رقیبی برای همین استارت‌آپ‌ها محسوب می‌گردد.