معرفی بازی موبایل Corennity: Space Wars

0 298

بازی اندروید و آیفون Corennity: Space Wars با ارائه یک داستان قابل قبول، نبردهای فضایی را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد.
داستان بازی روایت‌گر زندگی انسان‌ها در سال ۲۹۸۷ است؛ زمانی که آن‌ها برای مقابله با بیگانگان فضایی دست به ساخت سلاح‌های رباتیک زده‌اند و ربات‌هایی را ساخته‌اند تا از آن‌ها مراقبت کنند. اما روزی از این روزها ربات‌ها علیه انسان‌ها می‌شوند و نبردی بزرگ صورت می‌گیرد. در این میان، یکی از گونه ربات‌های تخقیقاتی انسان‌ها که کورنیتی نام داشت، به‌دلیل کمبود بودجه متوقف شده بود. وظیفه این ربات جست‌وجوگر این بود که در اعماق فضا به‌دنبال منابع باشد. حال در پی اتفاقات رخ داده، بار دیگر این ربات فعال می‌شود و به‌محض فعال شدن‌اش، متوجه سیگنالی عجیب می‌شود. حال شما در نقش کنترل‌کننده ربات کورنیتی باید در سیاره‌های مختلف سفر کنید و به منبع این سیگنال ارتباطی برسید. با شروع بازی، خود را در یک سفینه فضایی پیدا می‌کنید که باید آن را کنترل کنید. در سمت چپ نواری را مشاهده می‌کنید که در واقع به شما می‌گوید که تا انتهای مسیر چقدر مانده است و حال با عبور از ۵۰ درصد مسیر، درواقع یک چک‌پوینت برای مرحله‌ای که در آن هستید در نظر گرفته شده است تا در صورت باختن، بتوانید از ادامه پیشرفت خود بازی کنید.


حال در طول مسیر خود یک سری موانع را مشاهده می‌کنید که بازی به شما زمان می‌دهد تا آن‌ها را از بین ببرید. البته در این راه باید سریع عمل کنید و رفته رفته با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف، شاهد موانع چالش برانگیزتری هستیم. در مجموع بازی اندروید و آیفون Corennity: Space Wars دارای ۲۰ مرحله مختلف است که در هفت محیط متفاوت انجام می‌شود. البته در این میان به این نکته اشاره کنم که پنج مرحله ابتدایی بازی، رایگان هستند، اما سایر مراحل را باید خریداری کنید. جدای از تمامی موارد ذکر شده، مورد دیگری وجود دارد که بازی موبایل Correnity: Space Wars را به اثری باارزش تجربه کرده است و آن هم موسیقی‌های بازی است. زمانی که در منوی بازی قرار دارید و در حال انجام بازی هستید، موسیقی گوش‌نوازی را می‌شنوید که شدیدا با حال و هوای بازی هم‌خوانی دارد.


در انتها اگر قصد دارید برای مدتی کوتاه به سراغ بازی‌ای بروید که زیاد وقت‌تان را نگیرد و بتواند برای مدتی شما را حسابی سرگرم کند، بازی اندروید و آیفون Corennity: Space Wars می‌تواند بهترین گزینه باشد. همچنین بازی دارای تنظیمات گرافیکی است که با توجه به گوشی موبایل‌تان می‌توانید آن را تنظیم کنید و از همه جالب‌تر، بازی با نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود.

منبع زومجی
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=6614
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها