به عنوان فریلنسر برای ناسا کار کنید و جایزه ببرید

0 565

ناسا چالشی را راه‌اندازی کرده است که طی آن علاقمندان می‌توانند با ارائه مدل‌های جدید برای پیش‌بینی بارهای ضربه‌ای (Shock Loads) با ناسا همکاری کنند. این چالش با نام «پس‌ضربه: چالش پیش‌بینی انتشار ضربه‌های ناگهانی ناسا» (Aftershock: NASA Shock Propagation Prediction Challenge) طی مشارکت با سایت فریلنسر (Freelancer.com) ایجاد شده است. شما می‌توانید با ارائه مدل پیشنهادی خود، برنده بخشی از ۵۰ هزار دلار جوایز نقدی شده و به طراحی فضاپیمای آینده ناسا کمک کنید.

در همین رابطه بخوانید: در چالش ناسا برای طرح بازیافت زباله در مریخ شرکت کنید

آژانس فضایی آمریکا از طریق چالش مذکور به دنبال مدل‌های جدید پیش‌بینی انتشار بارهای ضربه‌ای است تا توانایی خود را ​​برای پیش‌بینی این بارها توسط فضاپیما بهبود بخشد. ناسا در حال حاضر از روش‌های دهه ۱۹۷۰ برای این منظور استفاده می‌کند و امیدوار است که دقت و تطبیق‌پذیری/توسعه‌پذیری مدل‌های انتشار بارهای ضربه‌ای را با حفظ قابلیت استفاده (زمان و هزینه) ارتقا دهد. این چالش یک مسابقه تک مرحله‌ای است که در آن ۱۴ هفته فرصت دارید تا راهکارهای خود را با تشریح روش‌ها و یافته‌های داده ارائه دهید.

ماگ طرح فضا

اگر در هر یک از این رشته‌ها مهارت دارید، چالش ناسا را از دست ندهید؛ مهندسی مکانیک، فیزیک و نجوم، علوم داده یا سایر شاخه‌های مرتبط با رشته‌های مذکور. آژانس فضایی آمریکا برای کسانی که در این چالش موفق شوند، گواهی مخصوصی نیز صادر می‌کند. برای مطالعه سایر جزئیات و شرکت در چالش ناسا از این لینک اقدام کنید. آخرین مهلت شرکت در چالش ناسا ۱مه۲۰۲۲ (۱۱اردیبهشت۱۴۰۱) اعلام شده است.

منبع freelancer
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=64095
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها