کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی برگزار می شود

0 168

وزارت ارتباطات با اعلام فراخوان برگزاری کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی، از تمامی فعالان صنعت فضایی برای نمایش توانمندی‌های خود دعوت به‌حضور کرد. دبیرخانه کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی در دومین فراخوان با تاکید بر برنامه‌ریزی برای شناسایی تمامی استعدادهای صنعت فضایی موجود در کشور، از تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و صنعتی و پژوهشکده‌ها دعوت به‌عمل آورد تا توانمندی‌هایشان را در این کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن ارائه دهند.

دبیرخانه کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی، پیرو اولین فراخوان در تاریخ ۲۰آبان سال جاری به‌منظور شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت فضایی کشور، دومین فراخوان را به شرح زیر اعلام می‌کند:

۱- کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی در تاریخ ۱۴ بهمن ماه سال جاری (روز ملی فناوری فضایی) در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

۲- این کنفرانس به صورت محدود و صرفا با حضور ذی‌ربطان حوزه فضایی برگزار می‌شود.

۳- در این کنفرانس از یک‌سو برنامه‌های توسعه و نقشه راه صنعت فضایی (نمایش تقاضا) توسط مسئولان ذیربط و از سوی دیگر توانمندی‌های داخلی صنعت فضایی (نمایش زنجیره تأمین داخلی) از طریق شرکت‌ها/نهادهای برگزیده ارائه خواهد شد.

۴- دبیرخانه کنفرانس ظرفیت مایل است تمامی استعدادهای موجود در کشور را شناسایی و از آنان برای حضور در این رویداد مهم دعوت کند.

۵- از تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقی و صنعتی و پژوهشکده‌ها و سایر واحدهای مرتبط با حوزه فضایی درخواست می‌شود تا قابلیت‌های خود را به‌همراه تمایل برای حضور در کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن، حداکثر تا پایان دی سال جاری به نشانی info@telecomsyndicate.ir ارسال کنند تا پس از بررسی برای حضور در این رویداد دعوت شوند.

حضور در کنفرانس ظرفیت برای متخصصان صنعت فضایی برگزیده رایگان است.

در همین رابطه بخوانید: اهمیت قوانین بالادستی در توسعه بخش فضایی کشور

منبع mehrnews
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=63640
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها