خرید آنلاین برچسب با طرح فضا خرید آنلاین تلسکوپ خرید آنلاین قاب گوشی خرید آنلاین کتاب های نجومی خرید آنلاین کیف با طرح فضا خرید آنلاین لباس با طرح فضا  خرید آنلاین لوازم تحریر با طرح فضا خرید آنلاین ماگ با طرح فضا

هند اینترنت ماهواره‌ای را تا زمان صدور مجوز ممنوع کرد

دانلود مستند فضایی با زیر نویس فارسی

0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دولت هند از شرکت اسپیس‌ایکس (SpaceX) خواسته تا زمانی‌که مجوز رسمی برای ارائه خدمات اینترنت ماهواره‌ای استارلینک (Starlink) دریافت نکرده است، فروش خدماتش به شهروندان این کشور را متوقف کند. مقامات هند همچنین از شهروندان خود خوسته‌اند فعلا برای دریافت خدمات اینترنت ماهواره‌ای اسپیس‌ایکس اقدام نکنند.

پیش‌ازاین و به‌دنبال درخواست سازمان تنظیم مقررات مخابراتی هند (TRAI) مقرر شده بود شرکت تحت مدیریت ایلان ماسک (Elon Musk) اینترنت ماهواره‌ای خود را به هند ببرد، اما دولت این کشور هنوز مجوزی برای ارائه خدمات مذکور صادر نکرده است. اسپیس‌ایکس در پاسخ به درخواست TRAI برای راه‌اندازی اینترنت استارلینک در هند، از دولت این کشور خواسته بود با به‌روزرسانی سیاست‌ها در این حوزه، زمینه فعالیت اینترنت ماهواره‌ای باندپهن را فراهم آورد.

در همین رابطه بخوانید:

اسپیس‌ایکس اینترنت ماهواره‌ای خود را به هند می‌برد

گفته می‌شود تا تاریخ ۱نوامبر (۱۰آبان) بالغ‌بر ۵ هزار پیش‌ثبت نام از طرف شهروندان این کشور برای دریافت اینترنت ماهواره‌ای استارلینک انجام شده است. اسپیس‌ایکس قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ به حدود ۲۰۰ هزار کاربر در هند خدمات‌رسانی کند.

منبع engadget
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=62623

به 9000 هزار فالوئر اینستاگرام اسپاش بپیوندید

مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها