خرید آنلاین برچسب با طرح فضا خرید آنلاین تلسکوپ خرید آنلاین قاب گوشی خرید آنلاین کتاب های نجومی خرید آنلاین کیف با طرح فضا خرید آنلاین لباس با طرح فضا  خرید آنلاین لوازم تحریر با طرح فضا خرید آنلاین ماگ با طرح فضا

سرمایه‌گذاری اروپا در استارت‌آپ‌‌های فضایی با رشد سریع

دانلود مستند فضایی با زیر نویس فارسی

0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بانک سرمایه‌گذاری اروپا (European Investment Bank به‌اختصار EIB) با استفاده از نوعی وام موسوم به «وام پرریسک» (Venture Debt) مبلغ ۱۰ میلیون یورو در استارت‌آپ بلغارستانی اندوروست (EnduroSat) سرمایه‌گذاری می‌کند. وام پرریسک نوعی وام است که توسط بانک‌ها و وام‌دهندگان غیربانکی ارائه می‌شود و به‌طور خاص برای شرکت‌های نوپا و با رشد سریع با پشتوانه سرمایه‌گذاری پرریسک طراحی شده است.

این استارت‌آپ در سال ۲۰۱۵ تاسیس شده است و رشد سالانه بیش از ۲۵۰ درصد را تجربه می‌کند که رقمی بالا در میان شرکت‌های فضایی اروپایی به‌حساب می‌آید. EIB از طریق صندوق سرمایه‌گذاری اروپا (European Investment Fund به‌اختصار EIF) از استارت‌آپ‌های فضایی اروپایی در مراحل اولیه فعالیت‌هایشان حمایت می‌کند. اندوروست در حوزه توسعه ماهواره‌های مکعبی برای ماموریت‌های تجاری و علمی فعالیت کرده به بیش از ۱۱۰ مشتری در سراسر جهان خدمات‌رسانی انجام می‌دهد. استارت‌آپ مذکور همچنین در حال توسعه فناوری‌های مرتبط با ارتباطات بین‌ماهواره‌ای و برنامه‌هایی در زمینه داده‌‌های ماهواره‌ای است.

منبع spacewatch wikipedia wikipedia
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=58094

به 9000 هزار فالوئر اینستاگرام اسپاش بپیوندید

مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها