کناره‌گیری مدیر برجسته صنایع هوافضای رژیم صهیونیستی

0 444

سیروس برزو: یوسف وایس که شش سال عنوان رئیس صنایع هوا و فضا رژیم صهیونیستی(IAI) و چندین سمت مدیریتی طی ۲۰ سال گذشته را در IAI داشته سرانجام به بازنشستگی رضایت داد.
وایس از سال ۲۰۱۲ به‌عنوان رئیس و مدیرعامل IAI، بزرگ‌ترین شرکت هوافضایی رژیم صهیونیستی انتخاب شد. در طول دوره ریاست او وی توانست تعداد قراردادها را تا حد چشمگیری افزایش دهد به گونه‌ای که حجم قرادادها به رقم بیش از ۱۱ میلیارد دلار رسید و تنها قراردادهای سال گذشته رکورد بی‌سابقه ۵.۵ میلیارد دلار ثبت سفارش را به دست آورد.
گسترش قابل‌ملاحظه تجارت، باز کردن بازارهای جدید و هماهنگ کردن قراردادهای بزرگ جهانی در مواجهه با رقابت شدید با غول‌های چندملیتی در طول مدت ریاست وایس، IAI را تبدیل به بزرگ‌ترین شرکت فناوری پیشرفته رژیم صهیونیستی کرد. این دستاوردها علاوه بر پیاده‌سازی یک برنامه رشد چشمگیر، شامل بهبود حقوق و پرداخت و تمرکز کسب‌وکار شد.
او در سخنرانی مراسم بازنشستگی گفت: «دستاوردهای سال گذشته به IAI اجازه می‌دهد که در دهه آتی برای رقابت جهانی آماده شود و به‌عنوان یکی از شرکت‌های فن‌آوری‌های نو و پیشرو شناخته شود. من افتخار می‌کنم که زیرساخت‌های فناوری و کسب‌وکار و فرهنگ‌سازمانی را که با شرایط رقابتی در حال تغییر است، پشت سر بگذارم.» این زیرساخت بزرگ‌ترین دارایی ما است: «سرمایه نیروی انسانی»

با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=5468
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها