پسری که زندگی پیشین خود در کره مریخ را به یاد می‌آورد

0 189

یک پسر «نابغه» روسی ادعا می‌کند قبلاً در کره مریخ زندگی کرده و پدر و مادرش حرف‌هایش را باور می‌کنند.مورد بسیار خاص «بوریسکا کیپریانوویچ» که در حال حاضر ۲۰ ساله است، موجب نگرانی و وحشت بسیاری از کارشناسان شده است.وی نخستین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی موردتوجه نظریه‌پردازان توطئه و معتقدان به دوران جدید قرار گرفت و مستندی با عنوان: «بوریسکا: پسر نیلی از مریخ» در رابطه با زندگی و ادعاهایش ساخته شد.

این پسر از کودکی مدام از زندگی قبلی خود در سیاره مریخ سخن می‌گفته و همچنان بر این ادعا اصرار دارد. بوریسکا اعتقاد دارد که قبل از تولد دوباره در این دنیا، در تمدن پیشرفته مریخی‌ها ساکن بوده است. اما سرزمین آن‌ها درنتیجه جنگ و فجایع هسته‌ای ازهم‌پاشیده و به‌طور کامل نابودشده است.
به گفته او، مردم مریخ دو متر قد داشته‌اند و به‌جای اکسیژن با دی‌اکسید کربن تنفس می‌کردند. این مرد جوان ادعا می‌کند که در زندگی قبلی خود خلبان بوده و در سال ۱۹۹۶ به کره زمین سفرکرده و دوباره به شکل انسانی در زمین متولدشده است.

به گفته او بشر باید از رازهای بی‌شماری در مورد زندگی خود پرده‌گشایی کند که کلید بیشتر آن‌ها در دل مجسمه بزرگ ابوالهول در مصر است.
او می‌گوید وقتی این مجسمه گشوده شود، زندگی بشر به‌طورکلی تغییر خواهد کرد. به گفته او، درب گشایش ابوالهول جایی در پشت گوش‌های او نهفته است که او نمی‌تواند مکان دقیق آن را به‌درستی به یاد بیاورد.

در این رابطه باید اشاره‌کنیم که موضوع این ادعاهای عجیب و باورنکردنی، با بحث و مشاجره‌های بی‌پایانی در وب‌سایت نظریه‌پردازان توطئه داغ است. بوریسکا برای اثبات ادعا خود گفته که او از هم‌سن‌های خود بسیار باهوش‌تر است و از ۱۸ ماهگی قادر به نوشتن، خواندن و حرف زدن بوده است.
نخستین باری که او در کشو روسیه مشهور شد، در سن ۷ سالگی بود که برای نخستین بار در مورد زندگی پیشین خود در مریخ ادعاهایی را مطرح کرد.
در آخر هم شاید بد نباشد اشاره‌کنیم که تناسخ یا زندگی دوباره، یعنی زاییده شدن دوباره پس از مرگ که ادیانی مانند دائو، بوداگرایی، هندوگرایی، مانوی، برهمایی، جینیسم، سیکیسم و اهل حق (یارسان) به آن اعتقاددارند.

 
منبع پایگاه خبری تحلیلی انتخاب
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=5042
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها