1398/07/26

هالسیون، هتلی برای هواداران جنگ ستارگان

شرکت والت دیزنی‌ قصد دارد با گسترش پارک جدید 14 هکتاری «جنگ ستارگان: لبه کهکشان»، در دیزنی‌لند میهمانان را به کهکشانی در دوردست منتقل کند. این سایت جدید در تاریخ 29 اوت در استودیوی هالیوود دیزنی افتتاح شد و هتل جدید به عنوان بخشی که تعطیلات پرهیجانی برای بازدیدکنندگان به ارمغان می‌آورد کار خود را در...
هالسیون، هتلی برای هواداران جنگ ستارگان

هیچ وقت دلتان می‌خواسته با یک سفینه لوکس در میان کهکشان سفر کنید؟ یا آموزش ببینید که مانند لوک اسکار‌واکر در فیلم جنگ ستارگان، یک جدای باشید؟  اگر چنین آرزوهایی در سردارید باید بگویم که خوش‌شانس هستید، چرا که شرکت والت دیزنی‌، درحال برنامه‌ریزی برای فراهم آوردن یک ماجراجویی کهکشانی برای هوادارن جنگ ستارگان است؛کاری که تا کنون انجام نگرفته. بدین ترتیب شما می‌توانید دو شب اقامت پرهیجان در یک سفینه فضایی را تجربه کنند.
 این هتل‌سفینه‌، Halcyon نام‌گذاری شده و در اورلاندو ایالت فلوریدا ساخته خواهد شد. اگرچه تاریخ افتتاح این هتل هنوز مشخص نیست، اما شرکت دیزنی‌لند به تازگی جزئیات اولیه  این هتل را اعلام کرد.
دیزنی‌لند قصد دارد با گسترش پارک جدید 14 هکتاری «جنگ ستارگان: لبه کهکشان»، میهمانان را به کهکشانی در دوردست منتقل کند. این سایت جدید در تاریخ 29 اوت در استودیوی هالیوود دیزنی افتتاح شد و هتل جدید به عنوان بخشی که تعطیلات پرهیجانی برای بازدیدکنندگان به ارمغان می‌آورد کار خود را در آینده آغاز خواهد کرد.   
بازدیدکنندگان پس از پذیرش در هتل، توسط وسیله نقلیه خاصی به سفینه فضایی بین‌کهکشانی با نام هالسیون (Halcyon) منتقل می‌شوند. این وسیله نقلیه جذاب، مجهز به پنجره‌های دیجیتالی است که مهمانان می توانند حرکت ستارگان و کهکشان‌ها را ببینند. پس از مسافرت در میان فضا، میهمانان تقریباً به مدت 48 ساعت با فانتزی‌های جنگ‌های ستاره‌ای خود زندگی خواهند کرد.
در طی این اقامت، مهمانان با شخصیت‌های محبوب «جنگ ستارگان» و همچنین سایر مسافران تعامل داشته  و به ماجراجويی و اكتشاف در كهكشان می‌روند. 

هالسیون، هتلی برای هواداران جنگ ستارگان
فعالیت‌های متنوع دیگری نیز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده، از جمله سفر به پایگاهی فضایی درسیاره دورافتاده باتو (Batuu). کودکان و بزرگسالان همچون شخصیت لوک اسکای واکر با شمشیر لیزری تجربه‌های جذابی خواهند داشت.  این اسباب‌بازی که توسط والت‌دیزنی ساخته شده را می‌توان واقع‌بینانه‌ترین نسخه از شمشیرهای لیزری معرفی شده تاکنون دانست که دارای تیغه‌هایی از پرتو نور قدرتمند است و می‌تواند به صورت جدی، خاطره مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان که میلیون‌ها طرفدار را به خود جلب نموده است، زنده نماید.
فضاهای پنهانی نیز در هتل تعبیه خواهد شد که بازدیدکنندگان بتوانند شخصیت‌هایی را که ممکن است مخفیانه در حال گفتگو و برنامه‌ریزی برای شورش هستند ملاقات کنند. شاید در طی این ملاقات  از مهمانان درخواست شود به شورش بپیوندند.
شرکت والت‌دیزنی‌ تاکید کرده که سرزمین جنگ ستارگان بسیار تعاملی است و اقامت در هتل جدید لحظات جذاب‌تر و پرهیجان‌تری برای بازدیدکنندگان خواهد داشت.
به گفته شرکت والت‌دیزنی‌ هر اتاق دارای پنجره‌های دیجیتالی است که منظره‌ای از کیهان را به نمایش می‌گذارد. مهمانان لباس‌های شخصیت‌های جنگ ستارگان را بر تن کرده و به سفر در میان کهکشان خواهند رفت.
جزییات دیگر درباره این هتل چون زمان افتتاح و تعداد اتاق‌های آن به زودی اعلام خواهد شد.

هالسیون، هتلی برای هواداران جنگ ستارگان

منبع: space.com
سازمان ها | دیزنی‌لند | Walt Disney

علمی‌تخیلی | تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما
اخبار مرتبط

نخستین پارک فضایی کشور در جزیره قشم ایجاد می‌شود

1398/07/21
تفاهمنامه همکاری میان سازمان فضایی ایران و سازمان منطقه آزاد قشم با هدف ایجاد طرح منطقه گردشگری فضایی (پارک موضوعی فضاپایه) در جزیره قشم امضا شد.

پربازدیدکننده ترین خبر

آمریکا مدعی شد روسیه ماهواره‌ای با مقاصد جاسوسی را برای ایران به فضا پرتاب می‌کند

روزنامه آمریکایی واشینگتن‌ پست به‌نقل از مقامات آمریکایی ادعا کرد روسیه قصد دارد ماهواره‌ای را برای ایران به فضا پرتاب کند که توانایی تهران را در ردیابی اهداف بالقوه نظامی در سراسر خاورمیانه و فراتر از آن بسیار بالا خواهد برد. این روزنامه مدعی شد روسیه طی توافقی با ایران، یک ماهواره سنجشی موسوم به کانوپوس-وی (Kanopus-V) را برای تهران در مدار زمین قرار خواهد داد که امکان نظارت مستمر بر امکانات مختلف از پالایشگاه‌های نفت خلیج فارس و پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی گرفته تا پادگان‌های آمریکا در عراق را فراهم می‌کند.