«سامان ماهواره» تقدیرنامه چهار ستاره تعالی سازمانی گرفت

0 494

گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان موفق به کسب تقدیرنامه چهار ستاره تعالی سازمانی شد. حسین علیزاده مدیرعامل گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان با اعلام این خبر، گفت: با تلاش مدیران و کارشناسان شرکت و حضور مستمر در جلسات خودارزیابی، تدوین اظهارنامه و انجام ارزیابی، با تایید کمیته داوران جایزه ملی تعالی، در سومین سال حضور موفق به دریافت تقدیرنامه چهار ستاره تعالی سازمانی شدیم.
مدیرعامل گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان تصریح کرد: در مراسم پایانی چهاردهمین دوره همایش جایزه ملی تعالی سازمانی که با حضور مهندس نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان وزیر و برخی از نمایندگان مجلس در سالن بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، تندیس تعالی به شرکت «سامان ماهواره» اعطا شد.
علیزاده گفت: جایزه ملی تعالی سازمانی از معتبرترین و جامع‌ترین ارزیابی‌های ملی در کشور است و عملکرد سازمان‌هایی که در فرآیند دریافت جایزه شرکت می‌کنند، بر اساس معیارهای تعالی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در این دوره تنها 11 شرکت با کسب سطوح مختلف تندیس بالاتر از سامان ماهواره قرار گرفتند.
 وی افزود: این شرکت علاوه بر کسب عنوان برترین شرکت SAP در 6 دوره جشنواره فاوا، به‌عنوان نخستین و تنها شرکت SAP به این سطح تعالی دست یافته است.

منبع ایستانیوز
با اشتراک گذاری مطلب از اسپاش حمایت کنید
https://espash.ir/?p=1308
مطالب پیشنهادی اسپاش
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها