1394/06/05

ارایه کمک هزینه تحصیلی سازمان ملل برای دانشجویان علاقمند به نانو-ماهواره

برنامه ارایه کمک هزینه تحصیلی نانو-ماهواره برای توسعه مهندسی بومی فضایی و کمک به ایجاد توانایی های علمی داخل کشورهای در حال توسعه و کشورهای غیرفعال در حوزه فضا اجرا می شود. این برنامه فرصت های پژوهشی زیادی برای توسعه سیستم های نانو-ماهواره از طریق استفاده از نانو-ماهواره ها و آزمایش تجهیزات موجود در...
ارایه کمک هزینه تحصیلی سازمان ملل برای دانشجویان علاقمند به نانو-ماهواره
برنامه ارایه کمک هزینه تحصیلی نانو-ماهواره برای توسعه مهندسی بومی فضایی و کمک به ایجاد توانایی های علمی داخل کشورهای در حال توسعه و کشورهای غیرفعال در حوزه فضا اجرا می شود. این برنامه فرصت های پژوهشی زیادی برای توسعه سیستم های نانو-ماهواره از طریق استفاده از نانو-ماهواره ها و آزمایش تجهیزات موجود در دانشگاه فنی کیوشو (Kyutech) در ژاپن فراهم می کند. درخواست برای دریافت کمک هزینه تحصیلی تا 24 ژانویه 2016 (چهارم بهمن ماه سال جاری) پذیرفته می شود.
منبع: unoosa

راهبرد |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

آیا ناسا موفق به کشف جهان موازی شده است؟

در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ پژوهشی با بودجه ناسا انجام شد که در آن یک بالون خورشید بر فراز قطب جنوب به حرکت درآمده و دو رویداد تقریباً غیر ممکن و به‌شدت غیرعادی را شناسایی کرد. این بالون یا «آنتن ناپایدار تکانشی قطب جنوب» موسوم به آنیتا (ANITA) ذراتی با انرژی بالا به نام نوترینو را کشف کرد که ظاهراً در زمین سیر می‌کردند. از آن زمان دانشمندان تلاش کردند این پدیده عجیب را توضیح دهند و در این مسیر به فرضیه‌های مختلفی هم رسیدند. یکی از این فرضیه‌ها این بود که دانشمندان جهانی موازی را کشف کرده‌اند که آینه جهان ماست.