1394/05/18

راه اندازی سیستم سنجش از راه دور شبیه گوگل ارث

دانشمندان چینی اعلام کردند که در ماه اکتبر اولین ماهواره سنجش از راه دور چین برای استفاده تجاری را پرتاب خواهند کرد و سیستمی شبیه Google Maps و Google Earth را راه اندازی خواهند کرد. Xuan Ming رئیس هیئت مدیره شرکت تکنولوژی ماهواره ای Chang Guang گفت:" ماهواره Jilin-1 ، دو ماهواره برای تهیه ویدئو، یک...
راه اندازی سیستم سنجش از راه دور شبیه گوگل ارث
دانشمندان چینی اعلام کردند که در ماه اکتبر اولین ماهواره سنجش از راه دور چین برای استفاده تجاری را پرتاب خواهند کرد و سیستمی شبیه Google Maps  و Google Earth را راه اندازی خواهند کرد. Xuan Ming رئیس هیئت مدیره شرکت تکنولوژی ماهواره ای Chang Guang گفت:" ماهواره Jilin-1 ، دو ماهواره برای تهیه ویدئو، یک ماهواره برای تصویربرداری و یک ماهواره را برای آزمایش تکنولوژی‌های فضایی در مدار قرار خواهد داد. "
منبع: laprensasa

سنجش از دور |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

ناسا بر سر دو راهی چه کنم؟!!!

براساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان فضایی آمریکا (NASA) پرواز سه فضاپیمای جدید آمریکا که هر سه, متعلق به بخش خصوصی است از اواخر امسال وارد عمل خواهند شد این در حالی است که پرواز کیهانوردان آمریکایی با زمین‌گیر شدن شاتل در ۲۰۱۱ به‌طور کامل با ناوهای روسی سایوز انجام می‌شود و مقاطعه‌کاران ناسا که حتی قبل از بازنشسته شدن شاتل، فعالیت برای ساخت ناو سرنشیندار جدیدی را آغاز کرده بودند متعهد شدند ظرف سه تا چهار سال ناو سرنشیندار جدید را در اختیار ناسا بگذارند.