1394/04/24

انتشار فراخوان مقاله از سوی نشریه‌ «دانش و فناوری هوافضا»

نشریه علمی پژوهشی «دانش و فناوری هوافضا»، از تمام استادان، دانشجویان و پژوهشگران فعال در حوزه‌های علمی آیرودینامیک، پیشرانش، دینامیک پرواز، هدایت، کنترل، ناوبری، سازه و علوم و فناوری فضایی دعوت به عمل آورده است تا حاصل تحقیقات جدید، پژوهش¬‌های بنیادین و ایده‌های نوی خود را در قالب مقالات علمی پژوهشی...
انتشار فراخوان مقاله از سوی نشریه‌ «دانش و فناوری هوافضا»
نشریه علمی پژوهشی «دانش و فناوری هوافضا»، از تمام استادان، دانشجویان و پژوهشگران فعال در حوزه‌های علمی آیرودینامیک، پیشرانش، دینامیک پرواز، هدایت، کنترل، ناوبری، سازه و علوم و فناوری فضایی دعوت به عمل آورده است تا حاصل تحقیقات جدید، پژوهش¬‌های بنیادین و ایده‌های نوی خود را در قالب مقالات علمی پژوهشی جهت انتشار به این نشریه ارسال کنند. مقالات ارسالی به نشریه باید حاوی مطالب نو در زمینه¬‌های مباحث هوافضا بوده و قبلاً در نشریه دیگری به چاپ نرسیده باشند.
منبع: ایسنا

رویدادها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

آیا ناسا موفق به کشف جهان موازی شده است؟

در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ پژوهشی با بودجه ناسا انجام شد که در آن یک بالون خورشید بر فراز قطب جنوب به حرکت درآمده و دو رویداد تقریباً غیر ممکن و به‌شدت غیرعادی را شناسایی کرد. این بالون یا «آنتن ناپایدار تکانشی قطب جنوب» موسوم به آنیتا (ANITA) ذراتی با انرژی بالا به نام نوترینو را کشف کرد که ظاهراً در زمین سیر می‌کردند. از آن زمان دانشمندان تلاش کردند این پدیده عجیب را توضیح دهند و در این مسیر به فرضیه‌های مختلفی هم رسیدند. یکی از این فرضیه‌ها این بود که دانشمندان جهانی موازی را کشف کرده‌اند که آینه جهان ماست.