1394/04/22

برگزاری دومین و سومین جلسات آموزشی آنلاین اپسکو

دومین جلسه "پزشکی از راه دور با استفاده از فناوری‌های فضایی" و سومین جلسه "وضعیت حاضر پزشکی از راه دور در چین و راهبرد یک جاده و یک کمربند" به‌صورت آنلاین در روزهای ۳ و ۴ تیر ۱۳۹۴ در مرکز آموزش و تحصیلات (ETC) اپسکو واقع در ساختمان مرکزی اپسکو در چین برگزار شد. در این دوره آموزشی آنلاین، نمایندگان پنج...
برگزاری دومین و سومین جلسات آموزشی آنلاین اپسکو
دومین جلسه "پزشکی از راه دور با استفاده از فناوری‌های فضایی" و سومین جلسه "وضعیت حاضر پزشکی از راه دور در چین و راهبرد یک جاده و یک کمربند" به‌صورت آنلاین در روزهای ۳ و ۴ تیر ۱۳۹۴ در مرکز آموزش و تحصیلات (ETC) اپسکو واقع در ساختمان مرکزی اپسکو در چین برگزار شد. در این دوره آموزشی آنلاین، نمایندگان پنج کشور عضو شامل ایران، بنگلادش، مغولستان، پاکستان و تایلند شرکت داشتند. 
منبع: apsco
سازمان ها | اپسکو

رویدادها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

آیا ناسا موفق به کشف جهان موازی شده است؟

در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ پژوهشی با بودجه ناسا انجام شد که در آن یک بالون خورشید بر فراز قطب جنوب به حرکت درآمده و دو رویداد تقریباً غیر ممکن و به‌شدت غیرعادی را شناسایی کرد. این بالون یا «آنتن ناپایدار تکانشی قطب جنوب» موسوم به آنیتا (ANITA) ذراتی با انرژی بالا به نام نوترینو را کشف کرد که ظاهراً در زمین سیر می‌کردند. از آن زمان دانشمندان تلاش کردند این پدیده عجیب را توضیح دهند و در این مسیر به فرضیه‌های مختلفی هم رسیدند. یکی از این فرضیه‌ها این بود که دانشمندان جهانی موازی را کشف کرده‌اند که آینه جهان ماست.