1397/03/31

منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

فیلم علمی‌تخیلی منشاناشناخته، ساخت کشور انگلستان اکران شد. این فیلم با نام 2036 Origin Unknown / منشا ناشناخته 2036، که در اصل با نام منشا ناشناخته معرفی می‌شود، توسط Hasraf Dulull کارگردانی شده است. فیلمنامه توسط گری هال ، بر اساس داستانی از Hasraf Dulull نوشته شده است. تریلر نخست این فیلم در اوایل...
منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

مریم فخیمی: فیلم علمی‌تخیلی منشاناشناخته، ساخت کشور انگلستان اکران شد. این فیلم با نام 2036 Origin Unknown / منشا ناشناخته 2036، که در اصل با نام منشا ناشناخته معرفی می‌شود، توسط Hasraf Dulull کارگردانی شده است. فیلمنامه توسط گری هال ، بر اساس داستانی از Hasraf Dulull نوشته شده است. تریلر نخست این فیلم در اوایل ماه می منتشر و 8ژوئن / 18 خرداد اکران شد.
Katee Sackhoff بازیگر اصلی فیلم را در نقش فرمانده مکنزی خواهید دید.ستارگانی چون کیتی ساکاف، جولی کاکس، استیون کری، ری فیرون، نوش اسکاگن، جو دیوید والترز و دیوید تسی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

داستان فیلم

ژانر : علمی تخیلی
مدت زمان : ۹۴ دقیقه
محصول : انگلیس
ستارگان : Katee Sackhoff, Julie Cox, Steven Cree, Ray Fearon
کارگردان : Hasraf Dulull

پس از اینکه اولین ماموریت انسان به مریخ دراثر یک تصادف مرگبار پایان می‌یابد، فرمانده ماموریت مکنزی مک‌ویلسون با کمک هوش مصنوعی که A.R.T.I. نامیده می‌شود به ماموریت ادامه می‌دهد. تحقیقات آن‌ها کشف یک هدف مرموز زیر سطح مریخ است که می‌تواند آینده  سیاره ما را تغییر دهد. A.R.T.I. می‌توانست اطلاعات مفیدی برای تبدیل مریخ به سیاره‌ای مناسب برای بشر کشف کند اما همانطور که در فیلم خواهید دید، او ازدستورات سرپیچی کرده و مکنزی دچار وضعیتی بسیار ترسناک می‌شود.
 اگر چه این فیلم که دارای موضوعی تلخ است، اما برای علاقمندان به فیلم‌های علمی‌تخیلی و طزفداران سفر به مریخ می‌تواند جذاب باشد. فیلم دارای جلوه‌های بصری جذاب و صحنه‌های فضایی پرهیجان است. منشا ناشناخته را در تعطیلات آخر هفته به همراه دوستان و خانواده خود تماشا کنید.

منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

نایت اسکای (Night Sky)؛ رصد آسمان و لمس ستارگان

اپلیکیشن نایت اسکای (Night Sky) امکان رصد آسمان با گوشی را فراهم می‌کند و برنامه نجومی کاملی است. اگر به نجوم علاقه دارید یا صرفاً می‌خواهید نام شیء نورانی موجود در آسمان شب را بدانید، نایت اسکای قطعاً برایتان مفید خواهد بود. نایت اسکای برنامه‌ایی کامل برای آشنایی با صُوَر فلکی و اشیای موجود در آسمان است که طراحی کاربر پسند و کارکرد مناسبش حتی برای افرادی جذاب است که به نجوم علاقه ندارند. این اپلیکیشن فقط برای آی‌او‌اس (iOS) عرضه‌شده. قسمت اصلی این برنامه، بخش رصد یا همان صفحه‌ی اصلی‌اش است. این قسمت علاوه بر صورت‌های فلکی و سیاره‌ها، ماهواره‌ها وایستگاه فضایی بین‌المللی را نشان می‌دهد. همچنین با انتخاب اشیای متحرک، مانند سیاره‌ها و ماهواره‌ها، جهت و مدار حرکتشان نمایش داده می‌شود. سایر امکانات این برنامه از قسمت منو ،دکمه‌ی بالا سمت چپ، در دسترس هستند. با انتخاب گزینه‌ی نایت اسکای فور یو (For You) در منو، اطلاعات کامل شرایط رصد را مشاهده می‌کنید. در بالای صفحه، نقشه‌ای از زمان طلوع و غروب صُوَر فلکی مختلف قرار دارد. در قسمت ویزیبل تونایت (Visible Tonight)، زمان طلوع و غروب خورشید و سیاره‌ها را می‌بینید و می‌توانید انتخاب کنید زمان طلوع آن‌ها به شما یادآوری شود. سپس، اطلاعات ایستگاه فضایی بین‌المللی و زمان درخشش ماهواره‌یا یریدیوم (Iridium) را می‌بینید. در بخش پلنتریوم ویزیتز (Planetarium Visits)، محل آسمان‌نماهای نزدیک و اطلاعات آن‌ها نمایش داده‌شده است. در نایت اسکای نیوز (News)، اخبار نجومی، در قسمت ورلد ترولر (World Traveller)، می‌توانید محل مدنظرتان را روی نقشه انتخاب کنید و آسمان را از دید آنجا ببینید. درمجموع، این برنامه حتی در نسخه‌ی مجانی، برنامه‌ای عالی و کامل برای رصد آسمان است و در اپ استور نیز با بیش از ۹۴۰۰۰رأی، امتیاز بسیار خوب۴.۷ را دریافت کرده است.