1397/03/31

منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

فیلم علمی‌تخیلی منشاناشناخته، ساخت کشور انگلستان اکران شد. این فیلم با نام 2036 Origin Unknown / منشا ناشناخته 2036، که در اصل با نام منشا ناشناخته معرفی می‌شود، توسط Hasraf Dulull کارگردانی شده است. فیلمنامه توسط گری هال ، بر اساس داستانی از Hasraf Dulull نوشته شده است. تریلر نخست این فیلم در اوایل...
منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

مریم فخیمی: فیلم علمی‌تخیلی منشاناشناخته، ساخت کشور انگلستان اکران شد. این فیلم با نام 2036 Origin Unknown / منشا ناشناخته 2036، که در اصل با نام منشا ناشناخته معرفی می‌شود، توسط Hasraf Dulull کارگردانی شده است. فیلمنامه توسط گری هال ، بر اساس داستانی از Hasraf Dulull نوشته شده است. تریلر نخست این فیلم در اوایل ماه می منتشر و 8ژوئن / 18 خرداد اکران شد.
Katee Sackhoff بازیگر اصلی فیلم را در نقش فرمانده مکنزی خواهید دید.ستارگانی چون کیتی ساکاف، جولی کاکس، استیون کری، ری فیرون، نوش اسکاگن، جو دیوید والترز و دیوید تسی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

داستان فیلم

ژانر : علمی تخیلی
مدت زمان : ۹۴ دقیقه
محصول : انگلیس
ستارگان : Katee Sackhoff, Julie Cox, Steven Cree, Ray Fearon
کارگردان : Hasraf Dulull

پس از اینکه اولین ماموریت انسان به مریخ دراثر یک تصادف مرگبار پایان می‌یابد، فرمانده ماموریت مکنزی مک‌ویلسون با کمک هوش مصنوعی که A.R.T.I. نامیده می‌شود به ماموریت ادامه می‌دهد. تحقیقات آن‌ها کشف یک هدف مرموز زیر سطح مریخ است که می‌تواند آینده  سیاره ما را تغییر دهد. A.R.T.I. می‌توانست اطلاعات مفیدی برای تبدیل مریخ به سیاره‌ای مناسب برای بشر کشف کند اما همانطور که در فیلم خواهید دید، او ازدستورات سرپیچی کرده و مکنزی دچار وضعیتی بسیار ترسناک می‌شود.
 اگر چه این فیلم که دارای موضوعی تلخ است، اما برای علاقمندان به فیلم‌های علمی‌تخیلی و طزفداران سفر به مریخ می‌تواند جذاب باشد. فیلم دارای جلوه‌های بصری جذاب و صحنه‌های فضایی پرهیجان است. منشا ناشناخته را در تعطیلات آخر هفته به همراه دوستان و خانواده خود تماشا کنید.

منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

منشا ناشناخته، فیلمی برای علاقمندان سفر به مریخ

تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

ناسا بر سر دو راهی چه کنم؟!!!

براساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان فضایی آمریکا (NASA) پرواز سه فضاپیمای جدید آمریکا که هر سه, متعلق به بخش خصوصی است از اواخر امسال وارد عمل خواهند شد این در حالی است که پرواز کیهانوردان آمریکایی با زمین‌گیر شدن شاتل در ۲۰۱۱ به‌طور کامل با ناوهای روسی سایوز انجام می‌شود و مقاطعه‌کاران ناسا که حتی قبل از بازنشسته شدن شاتل، فعالیت برای ساخت ناو سرنشیندار جدیدی را آغاز کرده بودند متعهد شدند ظرف سه تا چهار سال ناو سرنشیندار جدید را در اختیار ناسا بگذارند.