1393/12/17

همایش سیاست‌های فناوری و نوآوری در مجلس برگزار می‌شود

همایش سیاست‌های فناوری و نوآوری در برنامه ششم توسعه به همت مرکز پژوهش‌های مجلس در روز سه شنبه 19 اسفند از ساعت 8:30 تا 12 در ساختمان مشروطه مجلس برگزار می‌شود. پنل های تخصصی در محل مرکز‌ پژوهش‌های مجلس برگزار شد که در آن بسیاری از مدیران، خبرگان و اساتید دانشگاهی حضور داشتند. این پنل‌ها در پنج حوزه فناوری‌های...
همایش سیاست‌های فناوری و نوآوری در مجلس برگزار می‌شود
همایش سیاست‌های فناوری و نوآوری در برنامه ششم توسعه به همت مرکز پژوهش‌های مجلس در روز سه شنبه 19 اسفند از ساعت 8:30 تا 12 در ساختمان مشروطه مجلس برگزار می‌شود. پنل های تخصصی در محل مرکز‌ پژوهش‌های مجلس برگزار شد که در آن بسیاری از مدیران، خبرگان و اساتید دانشگاهی حضور داشتند. این پنل‌ها در پنج حوزه فناوری‌های نوین، ITC، بیوتکنولوژی، هوافضا، تجاری‌سازی فناوری و سیاستگذاری کلان بود که جمع‌بندی پنل‌های ارائه شده در روز سه‌شنبه ارائه خواهد شد.

داخلی | رویدادها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

شامگاه سه‌شنبه تماشای عبور ایستگاه فضایی بین‌المللی را از دست ندهید!

ایستگاه فضایی بین‌المللی یا ISS (سرواژه International Space Station) شامگاه سه‌شنبه ۱۹‌آذر‌۱۳۹۸ از فراز کشورمان عبور می‌کند و بسیار درخشان دیده می‌شود. درخشندگی ایستگاه فضایی بین‌المللی در این گذر به‌اندازه درخشندگی سیاره زهره می‌رسد که بسیار پرنور خواهد بود. زمان شروع گذر این ایستگاه از فراز تهران ساعت ۱۷:۵۱ خواهد بود و به مدت ۳ دقیقه طول می‌کشد.