1397/02/31

اولین کنسرت در فضا اجرا شد

گروهی از فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) که در حال چرخش در ارتفاع ۴۰۰ کیلومتری بالای زمین هستند، یک اجرای موسیقی در فضا داشتند. جمعی از فضانوردان ماموریت Expedition 55 که چند ساز موسیقی را با خود به ایستگاه فضایی بین المللی برده بودند یک اجرای موسیقی زنده در فضا انجام دادند. این پرسنل اسم...
اولین کنسرت در فضا اجرا شد

گروهی از فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) که در حال چرخش در ارتفاع ۴۰۰ کیلومتری بالای زمین هستند، یک اجرای موسیقی در فضا داشتند.
جمعی از فضانوردان ماموریت Expedition 55 که چند ساز موسیقی را با خود به ایستگاه فضایی بین المللی برده بودند یک اجرای موسیقی زنده در فضا انجام دادند.
این پرسنل اسم گروه خود را AstroHawaii نامیدند.
اندرو جی. فیوستل، اسکات دیوید تینگل، یکی آرنولد، به همراه همکاران روسی خود اولگ آرتمیف و آنتون شکاپلروف، چند ساز موسیقی راک را به ایستگاه فضایی بین المللی بردند تا یک اجرای منحصر به فرد در مدار داشته باشند.   
در این اجرا، فیوستل و تینگل گیتار الکتریکی، و آرنولد درام نواخت. دو فضانورد روسی نیز در عرض ۲۰ دقیقه تمرین، توانستند ساز بادی بنوازند.
فیوستل در صفحه مجازی خود در توئیتر نوشت: «ما فکر می‌کنیم این اولین اجرای زنده در فضا است. اجرای ما به سبک موسیقی راک بود و ما می‌خواهیم کنسرت بیشتری در فضا اجرا کنیم.»
انتظار می‌رود که کلیپی از اجرای این فضانوردان در آینده منتشر شود.

اولین کنسرت در فضا اجرا شد

اولین کنسرت در فضا اجرا شد

فضانوردی و سرنشین‌دار | تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

فضا در قاب هنر؛ منظومه شمسی