1397/02/12

نمایشگاه فضایی تولوز ۲۰۱۸

نمايشگاه فضايي تولوز فرانسه يك نمايشگاه تخصصي در حوزه صنعت فضايي است که با حمایت آژانس ملي فضايي فرانسه در تاریخ 26-28 ژوئن 2018 (۵ تا ۷ تیرماه ۱۳۹۷) در شهر تولوز در جنوب فرانسه برگزار خواهد شد.
نمایشگاه فضایی تولوز ۲۰۱۸

نمايشگاه فضايي تولوز فرانسه يك نمايشگاه تخصصي در حوزه صنعت فضايي است که با حمایت آژانس ملي فضايي فرانسه  در تاریخ 26-28 ژوئن  2018 (۵ تا ۷ تیرماه ۱۳۹۷) در شهر تولوز در جنوب فرانسه برگزار خواهد شد.

نمایشگا‌ه‌های بین‌المللی بسیاری همه ساله در حوزه هوافضا در سرتاسر جهان برگزار می‌شوند که بخش فضایی در اغلب آنها بسیار کمرنگ‌تر از بخش هوایی است. اما نمایشگاه تولوز از نوادری است که به صورت خاص تنها به حوزه فضایی می‌پردازد. 

این نمایشگاه توسط شرکت مذکور و زیر نظر آژانس فضایی فرانسه (CNES) برگزار و علاوه بر حضور تولیدکنندگان و زنجیره تامین فضایی در قالب غرفه، هفت کنفرانس تخصصی و هشت میزگردصنعتی اقتصادی، با حضور سخنرانان برجسته جهانی و فرصت های برتر B2B در این نمایشگاه تدارک دیده شده است. همچنین این نمایشگاه در قطب فعاليت‌هاي فضايي اروپا (شهر تولوز) برگزار مي‌گردد كه در آن شركت‌هاي معتبر و بزرگي از جمله تالس، ایرباس، سفران، انرا و ...، در کنار آژانس‌هاي فضايي كشورهاي معتبر اروپايي، آمريكايي و آسيايي بعنوان مشتريان حضور فعال و پررنگي دارند.

در حاشیه این نمایشگاه که طی آن بیش از ۳۵۰ شرکت فضایی از ۴۶ کشور غرفه خواهند داشت و بیش از ۳۰۰۰ میهمان و هیات بازدید از آن دیدن می‌کنند، کنفرانسی برگزار می‌شود که موضوعات آن شامل راهکارهای نوین فضایی، تاکید بر رویکردهای آتی در صنعت فضایی و اقتصاد جدید وابسته به فضا.

 دوره پیشین این نمایشگاه چند شرکت ایرانی به همراه نمایندگان برخی سازمان‌های دولتی مشترکا غرفه ایران را در اختیار داشتند و طی مذاکرات انجام شده با برجسته‌ترین شرکت‌های فضایی مستقر در نمایشگاه موفق به شکل دادن همکاری‌های موفقی گردیدند که تا به امروز در حال گسترش بوده است. از این رو شرکت در چنین نمایشگاهی می‌تواند فرصت‌های ویژه‌ای را برای صاحبان صنایع و یا مدیران بخش فضایی کشور فراهم کند. 

برای این دوره، شرکت مدیریت صادرات و توسعه تجارت شریف با همکاری دفتر مطالعات فضایی اسپاش از علاقمندان دعوت بعمل می‌آورد تا با مشارکت در این رویداد جهانی باعث ارتقا و پیشرفت فناوری فضایی میهن عزیزمان شوند. 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت حضور در نمایشگاه می‌توانید با این شماره تماس حاصل فرمایید.

تلفن: 02188397514                                                                                                    
همراه: 09368335024                                                                                                   
ایمیل:barkhordar@sharif-emc.com 

 

رویدادها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

سالیوت-۱ نخستین ایستگاه فضایی جهان

اولین ایستگاه مداری جهان روز ۱۹ آوریل ۱۹۷۱ موشک پروتون از پایگاه بایکونور به فضا پرتاب شد. تا آن زمان هیچ سفینه‌ای با چنین ابعاد و موقعیتی به فضا پرتاب نشده بود. هدف از پرتاب سالیوت، آزمایش سامانه‌های ایستگاه فضایی و انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های مختلف درزمینه طولانی شدن مدت اقامت انسان در فضا بود.