1398/08/24

بازی موبایل Space Unknown؛ نجات کهکشان با سبکی قدیمی

Space Unknown یک بازی موبایل است که در آن سرنوشت و آینده کهکشان در دستان شما است و باید آن را از دست نیروهای ناشناخته نجات دهید. بازی Space Unknown از آن دسته بازی‌هایی محسوب می‌شود که نوستالژی و خاطرات قدیمی را با سبکی بسیار جذاب برایتان فراهم می‌کند.
بازی موبایل Space Unknown؛ نجات کهکشان با سبکی قدیمی

Space Unknown یک بازی موبایل است که در آن سرنوشت و آینده کهکشان در دستان شما است و باید آن را از دست نیروهای ناشناخته نجات دهید. بازی Space Unknown از آن دسته بازی‌هایی محسوب می‌شود که نوستالژی و خاطرات قدیمی را با سبکی بسیار جذاب برایتان فراهم می‌کند. این بازی اندروید و آیفون کاملا رایگان است و حجمی بالغ بر ۲۰۰ مگابایت دارد. لازم به ذکر است که Space Unknown با درجه سنی PEGI 3 عرضه شده است و برای افراد بالای ۴ سال کاملاً مناسب محسوب می‌شود.

بازی موبایل Space Unknown؛ نجات کهکشان با سبکی قدیمی

در بازی اندروید Space Unknown جذاب و فضایی سرنوشت کهکشان در دستان شما قرار دارد. تمام حفره‌ها و دروازه‌هایی که سرتاسر فضا وجود دارند، باز شده‌اند و از درون آن‌ها یک نیروی ناشناخته هم پدید آمده است. به نظر می‌رسد که این نیروی ناشناخته قصد دارد تا تمام زندگی‌هایی را که سرتاسر کهکشان وجود دارد، از بین ببرد. حال که سرنوشت وجودی تمام موجودات ساکن در این کهکشان در معرض خطر قرار گرفته است، شما باید ماجراجویی خود را هرچه زودتر آغاز کنید. شما باید به درون تک تک این چاله‌ها بروید و با نیروهای ناشناخته‌ای که درون آن‌ها وجود دارد، مبارزه کنید.

در این بازی، هر چقدر که بهتر بازی کنید و فاکتورهای مورد نیاز را رعایت کنید، امتیاز بیشتری می‌گیرید و در تابلو امتیازدهی، جایگاه بالاتری را به دست می‌آورید.به همین ترتیب شما می‌توانید خود و دوستانتان را به چالش بکشید تا امتیازات بالاتری را کسب کنید. باید تمام حواس خود را جمع کنید تا در هنگام بازی، به موقع تیراندازی کنید و به موقع هم دور خود سپری ایجاد کنید تا از آسیب دیدن جلوگیری نمایید. هر دشمن رفتار منحصر به فردی دارد که شما با کمی بازی کردن می‌توانید به الگوی آن پی ببرید و عملکرد بهتری داشته باشید. در این وضعیت، کهکشان تنها با کمک شما می‌تواند نجات پیدا کند.

بازی موبایل Space Unknown؛ نجات کهکشان با سبکی قدیمی

لازم به ذکر است که این بازی به‌صورت عمودی در موبایل اجرا می‌شود. شما برای استفاده از این بازی به اینترنت نیاز ندارید اما برای ورود به یک سری بخش‌ها، مانند بخش خرید، باید اینترنت خود را متصل کنید. همانند خیلی از بازی‌های رایگان دیگر، بازی آیفون Space Unknown هم بخش پرداخت درون برنامه‌ای دارد و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ در نظر گرفته شده، از قابلیت‌ها و امکانات ویژه بازی استفاده کنید. بازی موبایل Space Unknown در حال حاضر در اختیار کاربران سیستم‌عامل iOS و اندروید قرار دارد. شما می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان این بازی را از از پلی‌استور و اپ‌استور دانلود نمایید.

منبع: زومجی

تفریح و سرگرمی در فضا | معرفی نرم افزار و اپلیکیشن |

نظر شما
اخبار مرتبط

تریلر جدید بازی The Outer Worlds با محوریت معرفی محیط‌های بازی منتشر شد

1398/06/14
به‌ تازگی تریلر جدیدی از بازی «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) منتشر شده است که محیط‌ها و فعالیت‌های بازیکن در سرزمین هالسیون کالنی (Halcyon Colony) را نشان می‌دهد.

معرفی بازی موبایل Returner Zhero؛ جاسوسی از بیگانگان فضایی

1398/07/12
شما در بازی Returner Zhero نقش یک دانشمند فداکار را برعهده دارید که پنج سال در یک سفینه فضایی گیر افتاده است و باید مأموریت‌های خودش را دنبال کند. بازی موبایل Returner Zhero توسط استودیو...

معرفی بازی فضایی Ailment؛ اکشنی در کهکشانی دور

1398/08/09
بازی‌ اکشن ۸ بیتی Ailment، ساخته‌ استودیوی Beardy Bird Games، یک بازی فضایی است که در کهکشانی دور اتفاق می‌افتد. این بازی موبایل، یک بازی اکشن سریع و نفس‌گیر با گرافیک پیکسلی خاطره‌انگیز...

معرفی بازی موبایل Black Paradox؛ نابودی سازمان جنایتکار فضایی

1398/08/02
در بازی موبایل Black Paradox باید به مصاف سازمان جنایتکاری بروید که از دل جهنم آمده‌اند و نیروهای‌شان به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن قصد نابودی شما را دارند. این بازی جذاب توسط استودیوی تاینی...

پربازدیدکننده ترین خبر

تصاویر اتصال مریخ‌نورد جدید ناسا به حامل فضایی برای انجام مأموریت پرتاب

مریخ‌نورد استقامت (Perseverance) ناسا که قرار است به‌زودی به فضا پرتاب شود، به مرحله فوقانی حامل فضایی اطلس ۵ (Atlas V) متصل شد. این مریخ‌نورد که حین پرتاب توسط دماغه‌ مخروطی محافظت می‌شود، بین روزهای ۳۰‌ژوئیه (۹مرداد) تا ۱۵اوت (۲۵مرداد) از پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال (Cape Canaveral) در ایالت فلوریدا به فضا پرتاب خواهد شد. استقامت که در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) آژانس فضایی آمریکا توسعه یافته، قرار است یک سال مریخی (معادل ۶۸۷ روز زمینی) را در سیاره سرخ سپری کند.