1398/08/02

معرفی بازی موبایل Black Paradox؛ نابودی سازمان جنایتکار فضایی

در بازی موبایل Black Paradox باید به مصاف سازمان جنایتکاری بروید که از دل جهنم آمده‌اند و نیروهای‌شان به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن قصد نابودی شما را دارند. این بازی جذاب توسط استودیوی تاینی گیمز (Tiny Games) ساخته شده است که پس از موفقیت آن در بازی‌های رایانه‌ای حال برای موبایل عرضه شده است.
معرفی بازی موبایل Black Paradox؛ نابودی سازمان جنایتکار فضایی

در بازی موبایل Black Paradox باید به مصاف سازمان جنایتکاری بروید که از دل جهنم آمده‌اند و نیروهای‌شان به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن قصد نابودی شما را دارند. این بازی جذاب توسط استودیوی تاینی گیمز (Tiny Games) ساخته شده است که پس از موفقیت آن در بازی‌های رایانه‌ای حال برای موبایل عرضه شده است. این بازی بخش‌های متنوع زیادی دارد و بار دیگر شاهد یک گرافیک پیکسلی ناب با گیم‌پلی اعتیادآور هستیم. بخش ارتقای بازی تنوع زیادی دارد و می‌توانید قدرت خود را در برابر نیروهایی که از جهنم برخاسته‌اند بیشتر کنید. شانس شما رفته رفته کمتر می‌شود و خواهید دید که دشمنان در پیش‌بینی حرکات شما موفق عمل می‌کنند.

بازی آیفون Black Paradox در مورد بیگانگانی است که گویا از جهنم برخاسته‌اند و می‌توانند با کمک گرفتن از سیاه‌چاله‌های فضایی در زمان سفر کنند. این قابلیت آن‌ها باعث ایجاد یک سازمان مخوف جنایی در فضا شده است و بی‌رحمانه به‌ دنبال شکار در چنین فضایی هستند. حال شما از وجود این سازمان باخبر شده‌اید و باید با استفاده از هواپیمای بدون سرنشین خود آن‌ها را شکست دهید. این سازمان دشمنان خود را به صورت گروهی به مصاف شما می‌فرستد. سرعت و تمرکز در مقابله با آن‌ها اهمیت بسیاری دارد و باید بتوانید در برابر هفت رهبر اصلی‌شان عملکرد خوبی داشته باشید. سامانه رشد در بازی اهمیت بسیاری دارد و باعث ایجاد قدرت‌های بیشتر در شما می‌شود. این قدرت‌ها جدای نیروهای تقویتی (Power-Up) هستند و متناسب با قدرت دشمنان، قدرت شما را وارد تعادل می‌کنند. الگوهای حمله دشمنان از هوش مصنوعی برخوردار هستند و شما نیز باید از روش‌های بهتر برای نابودی آن‌ها استفاده نمایید. بازی از یک حرکت پایه‌ای و بسیار قدرتمند استفاده می‌کند که تناقض سیاه (Black Paradox) نامیده می‌شود. این حرکت به‌ قدری مهم است که شخصیت‌ اصلی بعد از آن تعریف می‌شود و هواپیمای شما در هر نوعی که باشد می‌توانید با دوبار ضربه زدن روی صفحه نمایش چپ از آن‌ها استفاده کنید.

معرفی بازی موبایل Black Paradox؛ نابودی سازمان جنایتکار فضایی

منوهای بازی Black Paradox در گرافیک پیکسلی بسیار زیبا دیده می‌شوند و مثل نسخه رایانه‌ای خودش می‌توانید سامانه رشد را کنترل و مدیریت کنید. هواپیمای بدون سرنشین شما در این بخش دیده می‌شود و تمامی قسمت‌هایش قابل ارتقا هستند. این سامانه با امتیازات شما ارتقا پیدا می‌کند و سامانه پرداخت درون برنامه‌ای تأثیر زیادی روی آن ندارد. بازی مذکور انبوهی از سلاح‌ها را در اختیار شما قرار داده است و سرعت بازی رفته رفته بیشتر می‌شود.

معرفی بازی موبایل Black Paradox؛ نابودی سازمان جنایتکار فضایی

در نسخه جدید بازی Black Paradox می‌توانید از برخی از نیروهای تقویت به‌ عنوان کومبو استفاده و آن‌ها را با همدیگر ترکیب کنید. این روند انیمیشن‌های بازی را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌توانید شاهد اکشن‌های خشونت‌آمیز و رنگی در صفحه بازی باشید. موسیقی متن، همراهی خوبی با روند اکشن بازی داشته و همراه با گرافیک پیکسلی شباهت زیادی به آثار قدیمی دارد. باس فایت‌های بازی جثه بسیار بزرگی دارند و تقریبا نصف صفحه را از آن خود می‌کنند. در این حالت شما کمتر می‌توانید مانور حرکتی داشته باشید و تنها باید از فرصت استفاده و نهایت ضربه‌های خود را وارد کنید. مراقب کومبو‌های باس‌ها باشید و با آمادگی کامل و در زمان مناسب جاخالی دهید. اگر در این کار ناموفق باشید، حجم زیادی از ضربان قلب هواپیمای شما خواهد رفت.

بازی Black Paradox در ابتدا با هنر گرافیکی پیکسلی خودش بسیار چشم‌نواز عمل می‌کند و سپس گیم‌پلی خوبش بازیکنان بیشتری را جذب می‌نماید. می‌توانید از کنترل‌های مختلف در بازی استفاده کنید و به‌ دلیل عرضه بازی در رایانه، شاهد ارتباط بهتر آن با حالت‌های کنترلی مختلف هستیم.

منبع: زومجی
سازمان ها | Tiny Games

تفریح و سرگرمی در فضا | معرفی نرم افزار و اپلیکیشن |

نظر شما
اخبار مرتبط

معرفی بازی موبایل Galactic Colonies؛ تسخیر سیاره‌ها+تریلر

1398/05/31
در بازی موبایل گلکتیک کالونیز (Galactic Colonies) بازیکنان هدایت شخصی را برعهده می‌گیرند که باید به سیاره‌های مختلف سفر کند و با ساخت‌ و ساز در آن‌ها، منابع مختلفی را به دست آورد.

تریلر جدید بازی The Outer Worlds با محوریت معرفی محیط‌های بازی منتشر شد

1398/06/14
به‌ تازگی تریلر جدیدی از بازی «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) منتشر شده است که محیط‌ها و فعالیت‌های بازیکن در سرزمین هالسیون کالنی (Halcyon Colony) را نشان می‌دهد.

معرفی بازی موبایل Galaxy Attack: Alien Shooter؛ محافظت از زمین در برابر بیگانه‌ها

1398/06/28
بازی موبایل گلکسی اتک (Galaxy Attack: Alien Shooter) یک بازی مبارزه‌ای است که شما باید در آن، از طریق مبارزه با بیگانه‌ها، از سیاره زمین محافظت کنید.

معرفی بازی موبایل Returner Zhero؛ جاسوسی از بیگانگان فضایی

1398/07/12
شما در بازی Returner Zhero نقش یک دانشمند فداکار را برعهده دارید که پنج سال در یک سفینه فضایی گیر افتاده است و باید مأموریت‌های خودش را دنبال کند. بازی موبایل Returner Zhero توسط استودیو...

پربازدیدکننده ترین خبر

تصاویر اتصال مریخ‌نورد جدید ناسا به حامل فضایی برای انجام مأموریت پرتاب

مریخ‌نورد استقامت (Perseverance) ناسا که قرار است به‌زودی به فضا پرتاب شود، به مرحله فوقانی حامل فضایی اطلس ۵ (Atlas V) متصل شد. این مریخ‌نورد که حین پرتاب توسط دماغه‌ مخروطی محافظت می‌شود، بین روزهای ۳۰‌ژوئیه (۹مرداد) تا ۱۵اوت (۲۵مرداد) از پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال (Cape Canaveral) در ایالت فلوریدا به فضا پرتاب خواهد شد. استقامت که در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) آژانس فضایی آمریکا توسعه یافته، قرار است یک سال مریخی (معادل ۶۸۷ روز زمینی) را در سیاره سرخ سپری کند.