1398/07/25

آغاز مراحل فیلمبرداری سریال Space Force

دی ماه سال گذشته بود که شبکه نت‌فلیکس (Netflix) ساخت سریال کمدی و سیتکام جدید خود با نام اسپیس فورس (Space Force) را تأیید و اعلام کرد که استیو کارل (Steve Carell) و گرگ دنیلز (Greg Daniels)، به‌ ترتیب بازیگر و تهیه‌کننده اجرایی سریال آفیس (The Office)، وظیفه ساخت آن را بر عهده دارند و علاوه‌بر حضور...
آغاز مراحل فیلمبرداری سریال Space Force

دی ماه سال گذشته بود که شبکه نت‌فلیکس (Netflix) ساخت سریال کمدی و سیتکام جدید خود با نام اسپیس فورس (Space Force) را تأیید و اعلام کرد که استیو کارل (Steve Carell) و گرگ دنیلز (Greg Daniels)، به‌ ترتیب بازیگر و تهیه‌کننده اجرایی سریال آفیس (The Office)، وظیفه ساخت آن را بر عهده دارند و علاوه‌بر حضور در تیم سازندگان سریال، کارل قرار است نقش اصلی این سریال کمدی را بازی کند.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلمبرداری و تولید این سریال سیتکام آغاز شده است. شبکه نت‌فلیکس با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در توئیتر اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال اسپیس فورس آغاز شده تا سرانجام یکی از سریال‌های اورجینال و جدید این شبکه وارد مرحله تولید شود. در تصویر منتشر شده شاهد حضور استیو کارل هستیم که نقش شخصیت ژنرال مارک آر. نیرد را بر عهده دارد؛ شخصیتی که فرمانده پایگاه نیروی فضایی خواهد بود. 

آغاز مراحل فیلمبرداری سریال Space Force

نام سریال اسپیس فورس از دستور دونالد ترامپ (Donald Trump)، رئیس جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا به ارتش ایالات متحده برای ایجاد یک نیروی فضایی به‌ عنوان شاخه ششم ارتش گرفته شده است و داستان سریال نیز در این پایگاه نظامی فضایی و افرادی که در آن حضور دارند، جریان خواهد داشت؛ اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات این سریال در دسترس نیست.

سریال اسپیس فورس قرار است در ۱۰ قسمت تولید و در سال ۲۰۲۰ از شبکه نتفلیکس منتشر شود. با توجه به اتمام سریال‌های آفیس و فرندز (Friends)  موفق بودن این سریال و زوج کارل و دنیلز اهمیت بیشتری برای نتفلیکس پیدا کرده است.

منبع: زومجی
سازمان ها | Netflix
افراد | Greg Daniels | Steve Carell | Donald Trump

تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما
اخبار مرتبط

معرفی بازی موبایل Galactic Colonies؛ تسخیر سیاره‌ها+تریلر

1398/05/31
در بازی موبایل گلکتیک کالونیز (Galactic Colonies) بازیکنان هدایت شخصی را برعهده می‌گیرند که باید به سیاره‌های مختلف سفر کند و با ساخت‌ و ساز در آن‌ها، منابع مختلفی را به دست آورد.

تریلر جدید بازی The Outer Worlds با محوریت معرفی محیط‌های بازی منتشر شد

1398/06/14
به‌ تازگی تریلر جدیدی از بازی «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) منتشر شده است که محیط‌ها و فعالیت‌های بازیکن در سرزمین هالسیون کالنی (Halcyon Colony) را نشان می‌دهد.

معرفی بازی موبایل Galaxy Attack: Alien Shooter؛ محافظت از زمین در برابر بیگانه‌ها

1398/06/28
بازی موبایل گلکسی اتک (Galaxy Attack: Alien Shooter) یک بازی مبارزه‌ای است که شما باید در آن، از طریق مبارزه با بیگانه‌ها، از سیاره زمین محافظت کنید.

معرفی بازی موبایل Returner Zhero؛ جاسوسی از بیگانگان فضایی

1398/07/12
شما در بازی Returner Zhero نقش یک دانشمند فداکار را برعهده دارید که پنج سال در یک سفینه فضایی گیر افتاده است و باید مأموریت‌های خودش را دنبال کند. بازی موبایل Returner Zhero توسط استودیو...

پربازدیدکننده ترین خبر

چین ماهواره دیگری از سری گائوفن-۹ را به‌همراه یک ماهواره توسعه و تحقیق به فضا پرتاب کرد

چین چهارمین ماهواره از سری ماهواره‌های سنجشی گائوفن-۹ (Gaofen-9) را به‌همراه یک ماهواره توسعه و تحقیق در مدار لئو قرار داد. طی این مأموریت که روز ۶اوت (۱۶مرداد) ساعت ۰۴:۰۱ به‌وقت گرینویچ انجام شد، ماهواره گائوفن-۹ و ماهواره کوچکی به‌نام Q-SAT سوار بر حامل فضایی لانگ مارچ-۲دی (Long March-2D) از پایگاه فضایی جیکوان (Jiuquan) به فضا پرتاب شدند. ماهواره‌های گائوفن-۹ دارای قدرت تفکیک مکانی زیر یک متر بوده که مانند سایر ماهواره‌های گائوفن، تحت برنامه دولتی «سامانه رصد زمین با وضوح بالای چین» (China High-definition Earth Observation System به‌اختصار CHEOS) به فضا پرتاب شده‌اند.