1398/06/26

فروشگاه اینترنتی اسپاش

دفتر مطالعات فضایی اسپاش در راستای ادامه راه خود به منظور ارائه خدمات به عاشقان فضا اقدام به تاسیس اولین فروشگاه اینترنتی هوافضای کشور کرده است.قرار است در این فروشگاه...
 فروشگاه اینترنتی اسپاش

دفتر مطالعات فضایی اسپاش در راستای ادامه راه خود به منظور ارائه خدمات به عاشقان فضا اقدام به تاسیس اولین فروشگاه اینترنتی هوافضای کشور کرده است.قرار است در این فروشگاه اسباب‌بازی و وسایل کمک آموزشی، لوازم دکور با طرح‌های جذاب هوافضایی، پوشاک‌های جذاب و مطابق با مد روز با طرح‌های هوافضا و بسیاری محصولات دیگر را در اختیار شما دنبال‌کنندگان گرامی قرار دهیم.

هم‌اکنون محصولات اسپاش در فروشگاه اختصاصی اسپاش در دیجیکالا موجود است و شما می‌توانید با کلیک بر روی اینجا به فروشگاه رفته و محصولات را خریداری کنید. 

فروشگاه اینترنتی اسپاش

 

رویدادها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

تصاویر ماهواره‌ای از شدت خسارات انفجار بندر بیروت

عصر روز سه‌شنبه ۴اوت (۱۴مرداد) انفجار عظیمی در بندر شهر بیروت، پایتخت لبنان، رخ داد؛ انفجاری که خسارات بسیار شدیدی را متوجه این بندر و اطراف آن کرد و هزاران کشته و مجروح برجای گذاشت. اکنون شرکت آمریکایی پلنت لبز (Planet Labs) تصاویر ماهواره‌ای را منتشر کرده که با مقایسه بندر بیروت، قبل و بعد از انفجار، شدت این خسارات و ابعاد آن را به‌خوبی نشان داده است.