1398/06/14

تریلر جدید بازی The Outer Worlds با محوریت معرفی محیط‌های بازی منتشر شد

به‌ تازگی تریلر جدیدی از بازی «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) منتشر شده است که محیط‌ها و فعالیت‌های بازیکن در سرزمین هالسیون کالنی (Halcyon Colony) را نشان می‌دهد.
تریلر جدید بازی The Outer Worlds با محوریت معرفی محیط‌های بازی منتشر شد

به‌ تازگی تریلر جدیدی از بازی «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) منتشر شده است که محیط‌ها و فعالیت‌های بازیکن در سرزمین هالسیون کالنی (Halcyon Colony) را نشان می‌دهد.

این بازی در آبان ماه سال جاری برای کامپیوتر، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود و برای نینتندو سوییچ هم تایید شده، اما تاریخ عرضه آن مشخص نشده است. بازی جهان‌های بیرونی را می‌توان دنباله نیو وگاس (Fallout: New Vegas) دانست که توسط استودیو آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) در حال توسعه است. وقایع داستانی این بازی در سرزمین هالسون کالنی رخ می‌دهد و باتوجه‌ به جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده که محیط‌ها و فعالیت‌های بازیکنان را در این سرزمین به نمایش می‌گذارد.

در جریان ویدئو منتشر شده، اولین محیطی که نشان داده می‌شود، ترا-۲ (Terra-2) نام دارد که بازیکنان در آن می‌توانند با سایر NPC‌های جهان بازی به‌ تعامل بپردازند و یک سیاره شلوغ در هالسیون کالنی به‌حساب می‌آید. این در حالی است که مونارک دارای دشمنان مختلفی است که بعضی از آن‌ها شما را به‌چالش می‌کشند. به غیر از محیط بازی، تریلر جهان‌های بیرونی، فعالیت‌ها و شغل‌های بازیکنان در این بازی را هم نشان می‌دهد.

بازی دارای سلاح‌های متعددی است که هرکدام عملکرد متفاوتی دارند و دیدن آن‌ها در صحنه نبرد می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را تماشا کنید.

منبع: زومجی

علمی‌تخیلی | تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما
اخبار مرتبط

معرفی بازی موبایل Exocraft؛ نبردهای استراتژیک در دنیای بیگانگان

1398/05/17
بازی موبایل اگزوکرفت (Exocraft) اثری با یک جهان بزرگ است که در آن باید به مصاف نگهبانان جهان بیگانه بروید و با تیمی از نیروهای مختلف آن‌ها را شکست دهید. این بازی اثری متفاوت از استودیوی...

معرفی بازی فضایی Observation+تریلر

1398/04/19
بازی آبزرویشن (Observation) با محتوای خاص و درگیرکننده خود، اودیسه‌ فضایی استنلی کوبریک (Stanley Kubrick) را به‌ بهترین شکل ممکن در مدیوم‌گیم بنا می‌کند و تجربه‌ای شگفت‌آور را برایتان می‌سازد...

معرفی بازی پرهیجان Elite Dangerous

1398/05/03
بازی Elite Dangerous محصول شرکت Frontier Developments در ژانر جنگ، تجارت، ماجراجویی و سفر در فضاست. این بازی که برای حالات تک نفره و چندنفره ساخته شده است در سال 2014 برای مایکروسافت ویندوز...

معرفی بازی موبایل Galactic Colonies؛ تسخیر سیاره‌ها+تریلر

1398/05/31
در بازی موبایل گلکتیک کالونیز (Galactic Colonies) بازیکنان هدایت شخصی را برعهده می‌گیرند که باید به سیاره‌های مختلف سفر کند و با ساخت‌ و ساز در آن‌ها، منابع مختلفی را به دست آورد.

پربازدیدکننده ترین خبر

آمریکا اجازه فروش تصاویر ماهواره‌ای با قدرت تفکیک مکانی بالا از رژیم صهیونیستی را صادر کرد

آمریکا فروش تصاویر ماهواره‌ای با قدرت تفکیک مکانی بالا از سرزمین‌های اشغالی رژیم صهیونیستی را آزاد کرد. اداره ملی اقیانوسی و جوی (National Oceanic and Atmospheric Administration به‌اختصار NOAA) ایالات متحده که مسئول ارائه مجوز به سامانه‌های ماهواره‌ای سنجشی تجاری این کشور است، با تغییر قانون خود به شرکت‌های فعال در این حوزه اجازه می‌دهد از این پس به فروش تصاویر ماهواره‌ای با قدرت تفکیک مکانی زیر ۲ متر (تا ۰.۴ متر) از مناطق رژیم صهیونیستی اقدام کنند. این تصمیم به این دلیل اتخاذ شده که با رشد صنعت ماهواره‌های سنجشی، اکنون شرکت‌های ماهواره‌ای زیادی در خارج از ایالات متحده هستند که قادر به تهیه تصاویر ماهواره‌ای با قدرت تفکیک مکانی کمتر از ۲ متر می‌باشند؛ شرکت‌هایی که طبعاً از قانون ایالات متحده در این زمینه تبعیت نمی‌کنند. طبق بررسی‌هایی که NOAA انجام داده، برخی از این شرکت‌ها در حال تهیه و فروش چنین تصاویری از مناطق رژیم صهیونیستی هستند. از‌این‌رو سازمان مذکور به این نتیجه رسیده که قانون پیشین دیگر کاربردی نیست و نیاز به اصلاح دارد.