1398/06/10

برگزاری سخنرانی علمی به مناسبت بزرگداشت ابوریحان بیرونی

سازمان فضایی ایران در نظر دارد سلسله سخنرانی‌های علمی در حوزه علوم و فناوری فضایی را به صورت منظم با همکاری دیگر مراکز علمی تحت عنوان «منزلگاه اندیشه» برگزار نماید. هدف از برگزاری این دست از سخنرانی‌ها، توسعه و ترویج علم و همچنین انتقال تجربیات متخصصین مجرب کشور به نسل جوان و کلیه علاقمندان به فناوری...
برگزاری سخنرانی علمی به مناسبت بزرگداشت ابوریحان بیرونی

سازمان فضایی ایران در نظر دارد سلسله سخنرانی‌های علمی در حوزه علوم و فناوری فضایی را به صورت منظم با همکاری دیگر مراکز علمی تحت عنوان «منزلگاه اندیشه» برگزار نماید. هدف از برگزاری این دست از سخنرانی‌ها، توسعه و ترویج علم و همچنین انتقال تجربیات متخصصین مجرب کشور به نسل جوان و کلیه علاقمندان به فناوری فضایی است.

در این سلسله سخنرانی‌ها ضمن بررسی اجمالی تاریخ پرافتخار علم در کشور، شاهد ارائه تجربیات و دستاوردهای امروز متخصصین کشور خواهیم بود.

برگزاری سخنرانی علمی به مناسبت بزرگداشت ابوریحان بیرونی

نخستین برنامه با همکاری مجله نجوم و باشگاه کسب و کار دانش بنیان (باکس) در روز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۸ همزمان با سالروز بزرگداشت دانشمند شهیر ایرانی، ابوریحان بیرونی، از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱ صبح در محل باشگاه کسب و کار دانش‌بنیان باکس برگزار می‌شود.

شرکت در این برنامه رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وبسایت ایوند و لینک کوتاه شده https://evnd.co/uJjaC ثبت نام نمایند.

داخلی | رویدادها |

نظر شما
اخبار مرتبط

برگزاری دوره سنجش از دور راداری برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

1398/05/15
اداره کل سنجش از دور سازمان فضایی ایران به منظور آموزش و ترویج دانش در حوزه سنجش از دور، همزمان با برگزاری هفته جهانی فضا، اقدام به برگزاری دوره آموزشی «سنجش از دور راداری» در مهر ماه ۱۳۹۸...

تشکیل اولین جلسه سیاست‌گذاری ستاد برگزاری هفته جهانی فضا

1398/06/09
اولین جلسه سیاست‌گذاری ستاد برگزاری هفته جهانی فضا با حضور معاونین، مدیران کل و نمایندگان واحدهای مختلف سازمان فضایی ایران در محل این سازمان برگزار شد.

پربازدیدکننده ترین خبر

اروپا نگران عقب افتادن از چین و آمریکا در صنعت فضایی

اروپا قصد دارد با تسریع برنامه‌های فضایی خود در مسابقه‌ای که امروزه میان آژانس‌های فضایی و شرکت‌های پیشگام در این عرصه مشاهده می‌شود، با سرعت بیشتری پیش‌ رود. در همین راستا تیری برتون (Thierry Breton)، رئیس بخش فضایی اتحادیه اروپا، اعلام کرده این قاره با توجه به پیشرفت‌های سریع شرکت‌های خصوصی مانند اسپیس‌ایکس (SpaceX) و همچنین موفقیت‌های چین در حوزه فضا، به پیشبرد برنامه‌های خود شتاب بیشتری خواهد بخشید.