1398/03/22

اولین تریلر فیلم سفر به سوی ستارگان (Ad Astra) با بازی برد پیت

کمپانی والت دیزنی (Walt Disney) و فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) اولین تریلر فیلم «سفر به سوی ستارگان» (Ad Astra) با بازی برد پیت (Brad Pitt) را منتشر کردند. اولین تریلر رسمی این فیلم علمی تخیلی حاوی اولین تصاویر رسمی آن است. فیلم سفر به سوی ستارگان قرار است داستان روی مک‌براید (Roy Mcbride) با بازی...
اولین تریلر فیلم سفر به سوی ستارگان (Ad Astra) با بازی برد پیت

کمپانی والت دیزنی (Walt Disney) و فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) اولین تریلر فیلم «سفر به سوی ستارگان» (Ad Astra) با بازی برد پیت (Brad Pitt) را منتشر کردند. اولین تریلر رسمی این فیلم علمی تخیلی حاوی اولین تصاویر رسمی آن است.

فیلم سفر به سوی ستارگان قرار است داستان روی مک‌براید (Roy Mcbride) با بازی برد پیت را روایت کند. روی مک‌براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری طولانی و پر خطر را آغاز کند تا دلیل شکست پدرش را متوجه شود و همچنین چیزی را که در حال تهدید حیات زمین است، پیدا کند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

برد پیت (Brad Pitt)، تامی لی جونز (Tommy Lee Jones)، لیو تایلر (Liv Tyler)، روث نگا (Ruth Negga) و دونالد ساترلند (Donald Sutherland) از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده جیمز گری (James Gray)، کارگردان فیلم‌هایی چون شهر گمشده زی (The Lost City of Z)، فیلم مهاجر (The Immigrant) و فیلم دو عاشق (Two Lovers) بوده است. همچنین جیمز گری و ایتن گروس (Ethan Gross) وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم علمی تخیلی را بر عهده داشته‌اند. علاوه بر تریلر، فاکس قرن بیستم و والت دیزنی اولین پوستر رسمی فیلم سفر به سوی ستارگان را منتشر کرده‌اند که در این پوستر شاهد حضور برد پیت در لباس فضانوردی هستیم. تاریخ اکران این فیلم ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) اعلام شده است.

اولین تریلر فیلم سفر به سوی ستارگان (Ad Astra) با بازی برد پیت

منبع: زومجی

تفریح و سرگرمی در فضا | عکس و فیلم و اینفوگرافیک |

نظر شما
اخبار مرتبط

معرفی دو فیلم علمی‌تخیلی با موضوع فضا

1398/01/29
جمعه 12 آوریل ( 23 فروردین) مصادف است با سفر نخستین انسان به فضا. 23 فروردین 1340، یوری گاگارین کیهان‌نورد روسی سوار بر سفینه فضایی وستوک-1 به مدار زمین راه یافت. به همین مناسبت دو فیلم...

پربازدیدکننده ترین خبر

روسیه در فکر ساخت یک ایستگاه فضایی جدید است

​آژانس فضایی روسیه (Roscosmos) اعلام کرده در ‌فکر ساخت یک ایستگاه فضایی جدید است. دیمیتری راگوزین (Dmitry Rogozin)، رئیس این آژانس، با بیان اینکه کار ساخت ایستگاه جدید را باید هرچه سریع‌تر آغاز کرد، گفت: «روسیه همواره در عرصه ساخت ایستگاه‌های فضایی پیشتاز بوده است.» به‌گفته راگوزین، ایستگاه فضایی بین‌المللی حداکثر هفت تا ده سال عمر خواهد کرد و در شماری از قسمت‌های آن نشانه‌های فرسودگی دیده می‌شود.