1398/02/23

مراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شد

مراسم کامیکپالوزا (Comicpalooza) یک رویداد بزرگ سالانه است که در مرکز گردهمایی جرج براون (George R. Brown Convention Center) جنوب ایالات متحده آمریکا و در شهر هیوستون برگزار می‌شود. رویداد کامیکپالوزا ۲۰۱۹ از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ مه در شهر هیوستون، تگزاس برگزار شد٬ اما نکته‌ی جالب این نمایشگاه حضور برخی فناوری‌های...
مراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شد

مراسم کامیکپالوزا (Comicpalooza) یک رویداد بزرگ سالانه است که در مرکز گردهمایی جرج براون (George R. Brown Convention Center) جنوب ایالات متحده آمریکا و در شهر هیوستون برگزار می‌شود. طی این مراسم افراد می‌توانند لذت خرید کتاب‌های طنز و علمی- تخیلی، انجام بازی‌های جالب و فناوری‌های نوین را تجربه کنند.

رویداد کامیکپالوزا ۲۰۱۹ از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ مه در شهر هیوستون، تگزاس برگزار شد٬ اما نکته‌ی جالب این نمایشگاه حضور برخی فناوری‌های مرکز فضایی جانسون (Johnson Space Center) ناسا بود.

بخش مرکز فضایی جانسون ناسا امسال در نمایشگاه توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد چرا که طی این رویداد٬ افراد امکان دیدن چند سطح نشین، لباس فضانوردان و از همه مهم‌تر برخی از فضانوردان را از نزدیک داشتند. برخی از پژوهشگران مرکز فضایی جانسون نیز درباره‌ی آمادگی ناسا در رابطه با رفتن به ماه در سال ۲۰۲۴ توضیحاتی دادند.

مراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شدمراسم کامیکپالوزا ۲۰۱۹ با طعم فضا برگزار شد

تفریح و سرگرمی در فضا | رویدادها |

نظر شما
اخبار مرتبط

پربازدیدکننده ترین خبر

سرمایه‌گذاری بوئینگ در ویرجین گلکتیک

شرکت بوئینگ (Boeing) اخیرا اعلام کرد که قرار است یک سرمایه‌گذاری کوچک اما راهبردی در شرکت توریسم فضایی ویرجین گلکتیک (Virgin Galactic) داشته باشد. تیم سرمایه‌گذاری بوئینگ هورایزن ایکس (Boeing HorizonX Ventures) پس از ادغام ویجرین گلکتیک با شرکت هدوسوفیا (Social Capital Hedosophia) مبلغ ۲۰ میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری می‌کند. این دو شرکت در یک بیانیه مشترک اعلام کردند که «با یکدیگر برای گسترش دسترسی تجاری به فضا و انتقال فناوری‌های جهانی حمل و نقل همکاری می‌کنند.» البته جزئیات زیادی در مورد این برنامه‌ها منتشر نشده است. هر دو شرکت علاقه‌مندی خود را به انتقال سریع مسافرین نشان داده‌اند، ضمن اینکه ویرجین گلکتیک به کاهش قابل توجه زمان جابجایی در حمل و نقل‌های فراصوت و ماوراء صوت اشاره کرد که فعالیت در این دو زمینه از برنامه‌های آتی این شرکت می‌باشد.