1398/01/21

سلفی گرفتن فضانوردان

این روزها سلفی گرفتن کاری آسان است و فقط کافی است موبایل یا دوربین خود را جلوی صورتتان گرفته و شاتر را فشار دهید، اما این کار در فضا چندان هم آسان نیست و فضانوردان برای گرفتن یک عکس سلفی چالش‌های زیادی را پشت سر می‌گذارند. سلفی گرفتن به هنگام پیاده‌روی فضایی سخت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید....
 سلفی گرفتن فضانوردان

این روزها سلفی گرفتن کاری آسان است و فقط کافی است موبایل یا دوربین خود را جلوی صورتتان گرفته و شاتر را فشار دهید، اما این کار در فضا چندان هم آسان نیست و فضانوردان برای گرفتن یک عکس سلفی چالش‌های زیادی را پشت سر می‌گذارند.
سلفی گرفتن به هنگام پیاده‌روی فضایی سخت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. برای درک این سختی یک دستکش مخصوص فر بپوشید و سعی کنید با آن سلفی بگیرید.
در این تصاویر علاوه بر کلاه فضایی فضانوردان می‌توانید کره زمین را در پس‌زمینه مشاهده کنید. با کمی دقت در عکس می‌توان بازتاب دوربین و دستکش‌های فضانوردان را نیز در شیشه محافظ کلاه دید.
آن مک‌کلین (Anne McClain) این تصویر را روز ۲۲ مارس سال ۲۰۱۹ و در فاصله ۲۶۰ مایل بالای سطح زمین به هنگام قدم زدن در فضا و ارتقا باتری ایستگاه فضایی بین‌المللی گرفته است.
ریکی آرنولد (Ricky Arnold ) روز ۱۶ مارس ۲۰۱۸ به هنگام قدم زدن در فضا از خود سلفی گرفت.

سلفی گرفتن فضانوردانسلفی گرفتن فضانوردانسلفی گرفتن فضانوردانسلفی گرفتن فضانوردانتفریح و سرگرمی در فضا | عکس و فیلم و اینفوگرافیک |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

تهیه نقشه دمای مزارع از طریق فضا به افزایش تولید منجر خواهد شد

دانشمندان در حال توسعه یک سامانه ماهواره‌ای هستند که دمای هر مزرعه را از فضا ثبت خواهد کرد. هدف٬ بررسی دمای زمین‌های کشاورزی برای رسیدن به تخمین مصرف آب توسط گیاهان و میزان تبخیر آب در مزارع است. این داده‌ها همچنین به نظارت بر میزان آب موجود برای کشت محصولات و وضع زمین‌ها در شرایط خشکسالی کمک خواهد کرد.