1398/01/21

سلفی گرفتن فضانوردان

این روزها سلفی گرفتن کاری آسان است و فقط کافی است موبایل یا دوربین خود را جلوی صورتتان گرفته و شاتر را فشار دهید، اما این کار در فضا چندان هم آسان نیست و فضانوردان برای گرفتن یک عکس سلفی چالش‌های زیادی را پشت سر می‌گذارند. سلفی گرفتن به هنگام پیاده‌روی فضایی سخت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید....
 سلفی گرفتن فضانوردان

این روزها سلفی گرفتن کاری آسان است و فقط کافی است موبایل یا دوربین خود را جلوی صورتتان گرفته و شاتر را فشار دهید، اما این کار در فضا چندان هم آسان نیست و فضانوردان برای گرفتن یک عکس سلفی چالش‌های زیادی را پشت سر می‌گذارند.
سلفی گرفتن به هنگام پیاده‌روی فضایی سخت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. برای درک این سختی یک دستکش مخصوص فر بپوشید و سعی کنید با آن سلفی بگیرید.
در این تصاویر علاوه بر کلاه فضایی فضانوردان می‌توانید کره زمین را در پس‌زمینه مشاهده کنید. با کمی دقت در عکس می‌توان بازتاب دوربین و دستکش‌های فضانوردان را نیز در شیشه محافظ کلاه دید.
آن مک‌کلین (Anne McClain) این تصویر را روز ۲۲ مارس سال ۲۰۱۹ و در فاصله ۲۶۰ مایل بالای سطح زمین به هنگام قدم زدن در فضا و ارتقا باتری ایستگاه فضایی بین‌المللی گرفته است.
ریکی آرنولد (Ricky Arnold ) روز ۱۶ مارس ۲۰۱۸ به هنگام قدم زدن در فضا از خود سلفی گرفت.

سلفی گرفتن فضانوردانسلفی گرفتن فضانوردانسلفی گرفتن فضانوردانسلفی گرفتن فضانوردانتفریح و سرگرمی در فضا | عکس و فیلم و اینفوگرافیک |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

سالیوت-۱ نخستین ایستگاه فضایی جهان

اولین ایستگاه مداری جهان روز ۱۹ آوریل ۱۹۷۱ موشک پروتون از پایگاه بایکونور به فضا پرتاب شد. تا آن زمان هیچ سفینه‌ای با چنین ابعاد و موقعیتی به فضا پرتاب نشده بود. هدف از پرتاب سالیوت، آزمایش سامانه‌های ایستگاه فضایی و انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های مختلف درزمینه طولانی شدن مدت اقامت انسان در فضا بود.