1397/11/25

معرفی بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter

بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter یک بازی آرکید Shoot 'em Up است که به‌واسطه‌ گیم‌پلی هیجان‌انگیزش می‌تواند کاربران را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد. بازی اندروید و آیفون Space Justice: Galaxy Shooter، ساخته استودیو My.com B.V، یک بازی Shoot 'em Up هواپیمایی است که بازیکنان هدایت یک سفینه فضایی جنگنده...
معرفی بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter

بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter یک بازی آرکید Shoot 'em Up است که به‌واسطه‌ گیم‌پلی هیجان‌انگیزش می‌تواند کاربران را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد.

بازی اندروید و آیفون Space Justice: Galaxy Shooter، ساخته استودیو My.com B.V، یک بازی Shoot 'em Up هواپیمایی است که بازیکنان هدایت یک سفینه فضایی جنگنده را در دست می‌گیرند و باید دشمنان خود را از بین ببرند. داستان بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter روایتگر کهکشانی است که توسط یک نیروی شیطانی در حال نابودی است و حال بازیکنان در نقش سربازان گروهی ویژه باید این نیروی اهریمنی را از میان بردارند.
با شروع بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter یک میان‌پرده برای بازیکنان نمایش داده می‌شود. در جریان این میان‌پرده داستان بازی و وقایع ابتدایی بازگو می‌شود و سپس وارد اولین مرحله می‌شوید.

این بازی هیچ نکته‌ای برای آموزش دادن ندارد و از همان ابتدا حس و حال آشنایی به شما دست می‌دهد. اگر از هواداران این دسته از بازی‌ها باشید، حتماً نام بازی Skyforce را شنیده‌اید یا آن را تجربه کرده‌اید. بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter هم ازنظر طراحی و هم گیم‌پلی شباهت بسیار زیادی به Space Justice: Galaxy Shooter دارد، اما استودیو سازنده از مواردی استفاده کرده است که باعث جذابیت بازی شده‌اند.

معرفی بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter

اولین مورد، نبرد در فضا است. منفجر کردن سفینه‌های فضایی و باس‌های نفس‌گیر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد Space Justice: Galaxy Shooter هستند. البته مراحل ابتدایی آن‌چنان شمارا به‌چالش نمی‌کشد، اما رفته‌رفته درجه سختی مراحل بازی افزایش پیدا می‌کنند و بازیکنان بیش‌ازپیش به چالش کشیده می‌شوند. روند بازی کردن بدین شکل است که بازیکنان هدایت سفینه‌ای را به‌دست خواهند گرفت که به‌صورت خودکار در حال شلیک است و شما باید با هدایت آن به جهت های مختلف، دشمنان بازی را از میان بردارید و از حملاتشان جاخالی دهید. حال در این میان دو Turret در سمت راست و چپ سفینه‌ی شما قرار دارند که در مراحل آینده شما را یاری خواهند داد.

اصلی‌ترین موردی که Space Justice: Galaxy Shooter را از بازی‌های هم سبک جدا می‌کند، نوار سلامت شما است. در بازی‌های مشابه، سفینه بازیکنان با دریافت یک ضربه از بین خواهد رفت یا سیستم نوار سلامت به‌صورت قلب است و دو یا سه جان بیشتر ندارید. این در حالی است که در بازی اندروید و آیفون Space Justice: Galaxy Shooter بازیکنان دارای یک نوار سلامت هستند که با برداشتن آیتم‌های مخصوص پر می‌شود یا فرصت بیشتری برای زنده‌ماندن در میدان نبرد را دارید. همچنین یک مهارت ویژه برای شما در نظر گرفته‌شده است که در مواقع حساس می‌توانید از آن استفاده کنید. در این میان اشاره‌کنم که مهارت ویژه‌تان دارای زمان بازیابی طولانی است و باید در استفاده از آن دقت داشته باشید. جدا از موارد ذکرشده یک بخش شخصی‌سازی هم برای بازیکنان در نظر گرفته‌شده است که در این بخش می‌توانید Turret ها یا هواپیمای خود را ارتقا دهید. در کنار این مورد هم پرداخت‌های درون برنامه‌ای قرار دارند. همچنین سایر هواپیماها که درواقع کاراکترهای مختلف بازی هستند هم از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای قابل خریداری هستند که هرکدام مهارت ویژه مخصوص به خودشان را دارند. در انتها بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز و دل‌چسبی را ارائه دهد.

منبع: زومجی

تفریح و سرگرمی در فضا | معرفی نرم افزار و اپلیکیشن |

نظر شما
اخبار مرتبط

نقد و بررسی فصل اول سریال The First ؛ قهرمان‌بازی در فضا

1397/10/27
سریال The First ، سریالی فضا محور از شبکه Hulu است که نگاهی دانشمندانه به موضوعی همیشه جذاب می‌اندازد.اگر به دنبال درامی هیجان‌انگیز در رابطه با اولین مأموریت به مریخ هستید، The First برای...

معرفی بازی Wild Beyond؛ نبردی استراتژیک در کهکشان

1397/10/13
Wild Beyond یک بازی استراتژی هم‌زمان است که با الهام گرفتن عناصری از بازی‌های کارتی، به همراه گرافیک عالی برای آیفون و آیپد عرضه شده است. با معرفی این بازی جدید در زومجی همراه باشید. با...

پربازدیدکننده ترین خبر

جزئیات جدیدی از پروژه اینترنت ماهواره‌ای شرکت اسپیس ایکس اعلام شد

جدیدا اطلاعات بیشتری از منظومه استارلینک (Starlink) شامل جزئیات طراحی ماهواره‌ها و تفکر قرارگرفته پشت تعیین تعداد نهایی ماهواره‌های منظومه منتشر شده است. بیشینه تعداد ماهواره‌های منظومه استارلینک، 12000 عدد خواهد بود؛ تقریبا 6 برابر کل تعداد ماهواره‌های فعال در مدار. اولین سری از ماهواره‌های این منظومه در یک دسته 60 عددی به زودی به فضا ارسال خواهند شد و ایلن ماسک (Elon Musk)، مدیر و بنیانگذار اسپیس ایکس می‌گوید هنگامی تعداد ماهواره‌های استارلینک در مدار به 1000 عدد برسد، این پروژه از لحاظ اقتصادی به ثبات خواهد رسید. بعد از انجام 7 پرتاب اول و با قرار دادن 400 ماهواره از منظومه در مدار، بعضی از مناطق تحت پوشش پیوسته اینترنتی قرار خواهند گرفت. مارک جانکوزا (Mark Juncosa) معاون بخش مهندسی وسایل نقلیه اسپیس ایکس می‌گوید پس از انجام 12 پرتاب کل آمریکا، پس از 24 پرتاب اکثر جمعیت جهان و پس از 30 پرتاب کل سیاره زمین تحت پوشش منظومه استارلینک قرار خواهد گرفت. به گفته ماسک با هر پرتاب تقریبا 1 ترابیت به ظرفیت قابل استفاده منظومه اضافه می‌شود. این در حالی است که مجموع ظرفیت قابل استفاده منظومه‌های تله‌ست (Telesat) و وان‌وب به ترتیب 8 و 6 ترابیت خواهد بود.