1397/11/09

مدیر شرکت ویرجین گالاکتیک امسال به فضا می رود

سازمان ها | Virgin Galactic
افراد | Richard Branson
ریچارد برانسون (Richard Branson) مدیر شرکت ویرجین گالاکتیک (Virgin Galactic) امیدوار است در اواسط سال جاری میلادی به فضا سفر کند. این مدیر ۶۹ساله به‌شدت مشغول تمرین برای این مأموریت است و در مصاحبه‌ای با یک شبکه خبری گفت: «می‌خواهم هنگام سفر به فضا شرایط بدنی یک فرد ۳۰ساله را داشته باشم.» او همچنین...
مدیر شرکت ویرجین گالاکتیک امسال به فضا می رود
ریچارد برانسون (Richard Branson)، مدیر شرکت ویرجین گالاکتیک (Virgin Galactic)، امیدوار است در اواسط سال جاری میلادی به فضا سفر کند.
این مدیر ۶۹ساله به‌شدت مشغول تمرین برای این مأموریت است و در مصاحبه‌ای با یک شبکه خبری گفت: «می‌خواهم هنگام سفر به فضا شرایط بدنی یک فرد ۳۰ساله را داشته باشم.»
او همچنین در این مصاحبه اعلام کرد شرکتش مشغول نهایی‌سازی برنامه‌ریزی‌ها برای انتقال به یک بندر فضایی در ایالت نیومکزیک است. پروازهای فضایی شرکت در این مقر فضایی انجام خواهد شد.
او در این مصاحبه گفت: «امیدوارم در اواسط امسال خودم به فضا بروم. چند هفته دیگر یک پرواز آزمایشی انجام می‌دهیم.  پس‌ازآن نیز دو پرواز آزمایشی دیگر انجام خواهد شد. درنهایت پس از تکمیل این پروازهای آزمایشی به ایالت نیومکزیک می‌رویم که در آنجا یک بندر فضایی داریم.»
گزارش‌های جدید نشان می‌دهد درحالی‌که این شرکت مشغول آماده‌سازی برنامه‌های خود است در اوایل ماه جاری حدود ۴۰ کارمند خود را اخراج کرده است.

مدیر شرکت ویرجین گالاکتیک امسال به فضا می رود

توریسم فضایی |

نظر شما
اخبار مرتبط

تا یک ماه دیگر توریسم فضایی را استارت می‌زنیم

1397/09/13
ریچارد برانسون (Richard Branson)، میلیونر معروف باور دارد که می‌تواند به زودی اشخاصی را به فضا بفرستد و توریسم فضایی را آغاز کند. بنیانگذار گروه ویرجین (Virgin Group) در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها...

پای ویرجین گلکتیک هم به فضا باز شد؛ نخستین پرواز تجاری بشر به مرز فضا

1397/09/24
پس از سال‌ها تحقیق و توسعه، آماده‌سازی، آزمایش و شکست، شرکت ویرجین گلکتیک (Virgin Galactic) بالاخره به مرز فضا رسید. شرکت مذکور ساعاتی پیش فضاپیمای VSS Unity خود را بر فراز صحرای موهاوی...

پربازدیدکننده ترین خبر

آزمایش ابزار سوخت‌گیری مجدد در فضا توسط ناسا

آژانس فضایی آمریکا، ناسا (NASA)، یکی از سه ابزار طراحی شده برای سوختگیری دوباره فضاپیما در فضا را آزمایش کرد. فضاپیماها به کمک نسخه‌های آینده این سامانه می‌توانند در اعماق فضا سوخت‌هایی مانند متان مایع را دریافت کنند.