1397/11/03

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

سازمان ها | Orion Span
افراد | Frank Bunger
نمونه مفهومی اولین هتل لاکچری جهان در فضا موسوم به آرورا استیشن (Aurora Station) رونمایی شد تا بشر یک گام دیگر به سفر توریستی فضایی نزدیک‌تر شود. آنچه در زیر تصاویرش را می‌بینید، طراحی‌شده توسط استارتاپ آمریکایی اوریون اسپن (Orion Span) است که به‌صورت فول ماژولار طراحی‌شده و همه قطعات به یکدیگر وصل...
نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان
آیا علاقه‌مند به دیدن روزی ۱۶بار طلوع و غروب خورشید هستید؟ اگر جواب مثبت است باید با پرداخت ۹.۵میلیون دلار تا ۲سال آینده صبر کنید تا به آرزوی خود برسید.
نمونه مفهومی اولین هتل لوکس جهان در فضا موسوم به آرورا استیشن (Aurora Station) رونمایی شد تا بشر یک گام دیگر به سفر توریستی فضایی نزدیک‌تر شود. 
آنچه در زیر تصاویرش را می‌بینید، طراحی‌شده توسط استارتاپ آمریکایی اوریون اسپن (Orion Span) است که به‌صورت فول ماژولار طراحی‌شده و همه قطعات به یکدیگر وصل شده و تشکیل یک هتل لوکس را می‌دهد که ۶نفر داخل آن جا شده و به مدت ۱۲روز راهی سفر فضایی شوند.
کمپانی مذکور یک سال زودتر از پیش‌بینی قبلی، یعنی سال۲۰۲۱ را سال راه‌اندازی هتل اعلام کرده است که به گفته فرانک بونگر (Frank Bunger) مدیر کمپانی پس از پرتاب و استقرار هتل در فضا، بلافاصله خدمات‌دهی شروع خواهد شد.
هزینه سفر در نظر گرفته‌شده برای همگان قابل پرداخت نیست اما بونگر می‌گوید بسیار اقتصادی بودجه‌ها را تعریف کرده و کسانی که قصد رفتن دارند، باید ۲۴ماه قبل از آن آموزش‌های لازم را ببینند.
این هتل هر ۹۰دقیقه یک‌بار دور زمین می‌چرخد و مسافران روزی ۱۶بار طلوع و غروب خورشید را خواهند دید.
دیدن کره خاکی از فراز ۲۰۰مایلی هیجان‌انگیز خواهد بود.

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لوکس جهان

منبع: خبرآنلاين

توریسم فضایی |

نظر شما
اخبار مرتبط

اتصال ماهواره‌بر به بوئینگ ۷۴۷؛ توریسم فضایی تحقق می یابد؟

1397/08/27
ویرجین ( Virgin Orbit)موفق شد به یکی دیگر از اهداف بلند پروازانه‌ی خود در زمینه‌ی سفر‌های فضایی دست یابد. هواپیمای کاسمیک گرل (Cosmic Girl) که یک بوئینگ ۴۰۰-۷۴۷ اصلاح‌شده است، درحالی‌که...

تا یک ماه دیگر توریسم فضایی را استارت می‌زنیم

1397/09/13
ریچارد برانسون (Richard Branson)، میلیونر معروف باور دارد که می‌تواند به زودی اشخاصی را به فضا بفرستد و توریسم فضایی را آغاز کند. بنیانگذار گروه ویرجین (Virgin Group) در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها...

طلاقی که ممکن است صنعت توریسم فضایی را به خطر بیاندازد

1397/10/26
‏جف بزوس (Jeff Bezos)، رئیس شرکت آمازون، مالک شرکت توریسم فضایی بلو اوریجین (Blue Origin) و ثروتمندترین مرد دنیا بعد از 25 سال ازدواج از همسرش مکنزی (MacKenzie Bezos) جدا می‌شود. طبق قوانین...

پربازدیدکننده ترین خبر

آزمایش ابزار سوخت‌گیری مجدد در فضا توسط ناسا

آژانس فضایی آمریکا، ناسا (NASA)، یکی از سه ابزار طراحی شده برای سوختگیری دوباره فضاپیما در فضا را آزمایش کرد. فضاپیماها به کمک نسخه‌های آینده این سامانه می‌توانند در اعماق فضا سوخت‌هایی مانند متان مایع را دریافت کنند.