1397/09/12

کاپیتان مارول موجودی نیمه فضایی به پرده سینما می‌آید

کاپیتان مارول یک فیلم ابرقهرمانی‌ و فضایی بر پایهٔ شخصیت کاپیتان مارول در کتب مارول کمیکس است.
کاپیتان مارول موجودی نیمه فضایی به پرده سینما می‌آید
کاپیتان مارول یک فیلم ابرقهرمانی‌ و فضایی بر پایهٔ شخصیت کاپیتان مارول در  کتب مارول کمیکس است.
زمانی که زمین در بحبوحه یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه گرفتار شده است، دی‌ان‌ایِ یک خلبان نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا در یک حادثه انفجار با فضایی‌هایی موسوم به Kree ترکیب شده و قدرت‌های ماورای انسانی، تولید انرژی و پروازبه او می‌بخشد. بری لارسون بازیگر نقش دنورز، این شخصیت را یک «معتقد به حقیقت و عدالت» و «پلی میان زمین و فضا» توصیف کرده ‌است. این شخصیت در حال تلاش برای برطرف کردن نواقص خود و گسترش خوبی‌های در دنیا است. کوین فایگی مدیرعامل استودیو مارول اعلام کرد که دلیل انتخاب لارسون، توانایی او در ایجاد تعادل میان قدرت‌های ابرانسانی این شخصیت و جنبه‌های انسانی او بود. لارسون شخصیت دنورز را تندخو، پرتلاش و پرخاشگر توصیف کرده و می‌گوید اگر چه این ویژگی‌ها برای شرکت در نبرد عالی است اما از جمله معایب شخصیتی است. به گفته وی معایب نیمه انسانی و فضایی دنورز در جنگ با یکدیگر است. نیمه فضایی او بی‌احساس،جنگویی قدرتمند و اهل رقابت است، نیمه انسانی او نواقصی دارد ولی دنورز در پی همین نیمه انسانی است.
بری لارسون برای بازی در این نقش به مدت نه ماه آموزش تخت آموزش‌های چون جودو، بوکس و کشتی قرار گرفت. او همچنین از پایگاه نیروی هوایی نلیز بازدید کرد و با نیروهای این پایگاه برای ایفای بهتر نقش دنورز ملاقات کرد.
ساموئل ال. جکسون  در نقش سرهنگ نیکولاس جوزف «نیک» فیوری یک قهرمان تخیلی جنگی جنگ جهانی دوم و یک ابر جاسوس است.

این فیلم قرار است در ۸ مارس ۲۰۱۹ در ایالات متحده به صورت آی‌مکس و سه‌بعدی اکران شود.

کارگردان:آنا بودن،رایان فلک
بازیگران اصلی: بری لارسون، ساموئل ال. جکسون
منبع: mirror

تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

سالیوت-۱ نخستین ایستگاه فضایی جهان

اولین ایستگاه مداری جهان روز ۱۹ آوریل ۱۹۷۱ موشک پروتون از پایگاه بایکونور به فضا پرتاب شد. تا آن زمان هیچ سفینه‌ای با چنین ابعاد و موقعیتی به فضا پرتاب نشده بود. هدف از پرتاب سالیوت، آزمایش سامانه‌های ایستگاه فضایی و انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های مختلف درزمینه طولانی شدن مدت اقامت انسان در فضا بود.