1397/09/12

کاپیتان مارول موجودی نیمه فضایی به پرده سینما می‌آید

کاپیتان مارول یک فیلم ابرقهرمانی‌ و فضایی بر پایهٔ شخصیت کاپیتان مارول در کتب مارول کمیکس است.
کاپیتان مارول موجودی نیمه فضایی به پرده سینما می‌آید
کاپیتان مارول یک فیلم ابرقهرمانی‌ و فضایی بر پایهٔ شخصیت کاپیتان مارول در  کتب مارول کمیکس است.
زمانی که زمین در بحبوحه یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه گرفتار شده است، دی‌ان‌ایِ یک خلبان نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا در یک حادثه انفجار با فضایی‌هایی موسوم به Kree ترکیب شده و قدرت‌های ماورای انسانی، تولید انرژی و پروازبه او می‌بخشد. بری لارسون بازیگر نقش دنورز، این شخصیت را یک «معتقد به حقیقت و عدالت» و «پلی میان زمین و فضا» توصیف کرده ‌است. این شخصیت در حال تلاش برای برطرف کردن نواقص خود و گسترش خوبی‌های در دنیا است. کوین فایگی مدیرعامل استودیو مارول اعلام کرد که دلیل انتخاب لارسون، توانایی او در ایجاد تعادل میان قدرت‌های ابرانسانی این شخصیت و جنبه‌های انسانی او بود. لارسون شخصیت دنورز را تندخو، پرتلاش و پرخاشگر توصیف کرده و می‌گوید اگر چه این ویژگی‌ها برای شرکت در نبرد عالی است اما از جمله معایب شخصیتی است. به گفته وی معایب نیمه انسانی و فضایی دنورز در جنگ با یکدیگر است. نیمه فضایی او بی‌احساس،جنگویی قدرتمند و اهل رقابت است، نیمه انسانی او نواقصی دارد ولی دنورز در پی همین نیمه انسانی است.
بری لارسون برای بازی در این نقش به مدت نه ماه آموزش تخت آموزش‌های چون جودو، بوکس و کشتی قرار گرفت. او همچنین از پایگاه نیروی هوایی نلیز بازدید کرد و با نیروهای این پایگاه برای ایفای بهتر نقش دنورز ملاقات کرد.
ساموئل ال. جکسون  در نقش سرهنگ نیکولاس جوزف «نیک» فیوری یک قهرمان تخیلی جنگی جنگ جهانی دوم و یک ابر جاسوس است.

این فیلم قرار است در ۸ مارس ۲۰۱۹ در ایالات متحده به صورت آی‌مکس و سه‌بعدی اکران شود.

کارگردان:آنا بودن،رایان فلک
بازیگران اصلی: بری لارسون، ساموئل ال. جکسون
منبع: mirror

تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

احتمال خرابکاری آمریکا در پرتاب‌ ماهواره‌برهای ایران

در حالی که تقریبا یک هفته از انتشار اخبار ضد و نقیض در مورد پرتاب ماهواره دوستی توسط رسانه‌های خارجی و داخلی می‌گذرد و هیچ‌یک از مقامات مربوطه زحمت تایید و یا تکذیب را به خود نداده‌اند؛ روز گذشته محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، در مصاحبه با شبکه NBC شکست در پرتاب این ماهواره را تایید نمود. وی علاوه بر این یک فرضیه مهم را نیز مطرح کرد: احتمال خرابکاری آمریکا در ایجاد اختلال در این پرتاب. ظریف با اشاره به مقاله‌ای که اخیرا در نیویورک تایمز منتشر شده گفت بررسی دلایل شکست بلافاصله بعد از پرتاب آغاز شده اما اکنون و پس از انتشار مقاله مذکور بررسی‌ها به صورت جزئی‌تر و با شدت بیشتری صورت خواهند گرفت. وی با بیان اینکه هنوز نمی‌توان با اطمینان از این موضوع صحبت کرد، آن را کاملا امکان‌پذیر دانست.