1397/08/02

پژوهشگاه فضایی ایران آماده‌ی همکاری با سندیکای صنعت مخابرات

دکتر حسین صمیمی در دیدار با مهندس فرامرز رستگار، دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران، اظهار داشت: «پژوهشگاه فضایی ایران در اجرای مأموریت خود برای طراحی و ساخت ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی، با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی، شرکت‌های دانش‌بنیان در ارتباط بوده و از همکاری با سندیکای صنعت مخابرات نیز استقبال می‌کند.» وی...
پژوهشگاه فضایی ایران آماده‌ی همکاری با سندیکای صنعت مخابرات

 دکتر حسین صمیمی در دیدار با مهندس فرامرز رستگار، دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران، اظهار داشت: «پژوهشگاه فضایی ایران در اجرای مأموریت خود برای طراحی و ساخت ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی، با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و شرکت‌های دانش‌بنیان در ارتباط بوده و از همکاری با سندیکای صنعت مخابرات نیز استقبال می‌کند.»
وی افزود: «تعامل و همکاری مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران با سندیکای صنعت مخابرات می‌تواند آثار خیری برای صنعت فضایی کشور داشته باشد.»
در این دیدار که روز دوشنبه مورخ ۳۰مهر سال‌جاری در محل پژوهشکده سامانه‌های ماهواره پژوهشگاه فضایی ایران صورت گرفت، مهندس رستگار دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران از پروژه‌های ماهواره‌ای و پروژه‌های جاری این پژوهشکده بازدید کرد.
دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران با بازدید از پروژه‌های ماهواره‌ای در پژوهشکده سامانه‌های ماهواره پژوهشگاه فضایی ایران گفت: «دستاوردهای ارزنده‌ای در حوزه فضایی کشور در پژوهشگاه ارائه شده که قابل تقدیر است.»
وی افزود: «سندیکای صنعت مخابرات ایران که هم‌اکنون دارای ۱۳۰عضو است، توانایی‌های زیادی برای همکاری با پژوهشگاه فضایی ایران در توسعه صنعت فضایی کشور دارد که باید از این توان استفاده کرد.»

داخلی |

نظر شما
اخبار مرتبط

توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاه‌ها در زمینهٔ حقوق بین‌الملل فضایی

1397/05/30
در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری مابین سازمان فضایی ایران و مؤسسه مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران تأکید شد. تفاهم‌نامه همکاری مابین سازمان فضایی ایران و موسسه مطالعات حقوق عمومی دانشگاه...

حمایت پژوهشگاه فضایی از طرح‌های پژوهشی دانشگاهی

1397/06/04
حسین صمیمی در دیدار با جمعی از اساتید حوزه هوافضای دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به اینکه، تعاملات خوب و هدفمندی با دانشگاه‌های برتر کشور در حوزه فضا انجام شده است، گفت: «پژوهشگاه فضایی ایران...

تجهیز آزمایشگاه خواص جرمی پژوهشگاه فضایی با استانداردهای سازمان فضایی اروپا (ESA)

1397/06/31
پژوهشگاه فضایی آزمایشگاه خواص جرمی برای سنجش تجهیزات و سامانه‌های فضایی تا جرم یک‌تن را مطابق با استاندارد‌های سازمان فضایی اروپا اندازه‌گیری کرده است. آزمایشگاه خواص جرمی پژوهشگاه فضایی...

پربازدیدکننده ترین خبر

زندگینامه اون گاریوت دانشمند و فضانورد فقید ناسا

اون گاریوت دانشمند و فضانورد ناسا که در برنامه های ماموریت‌های ایستگاه فضایی اسکای‌لب و کیهان پیمای شاتل در سن ۸۸ سالگی درگذشت.