1397/07/25

عصرانه‌ای با طعم ایده پردازی« کاربرد کامپیوتر در هوافضا» در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود

تیم ایرآپ در قالب برگزاری عصرانه‌های علمی اقدام به برگزاری ۲ عصرانه تعمیر و نگهداری وسایل پرنده و کاربرد متالورژی در هوافضا کرده است و سومین عصرانه با عنوان "کاربرد کامپیوتر در هوافضا" برگزار می‌شود. این عصرانه با هدف پیوند دادن دو رشته مهندسی هوافضا و مهندسی کامپیوتر و نشان دادن تاثیر متقابل پیشرفت...
عصرانه‌ای با طعم ایده پردازی« کاربرد کامپیوتر در هوافضا» در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود

تیم ایرآپ در قالب برگزاری عصرانه‌های علمی اقدام به برگزاری ۲ عصرانه تعمیر و نگهداری وسایل پرنده و کاربرد متالورژی در هوافضا کرده است و سومین عصرانه با عنوان "کاربرد کامپیوتر در هوافضا" برگزار می‌شود.
این عصرانه با هدف پیوند دادن دو رشته مهندسی هوافضا و مهندسی کامپیوتر و نشان دادن تاثیر متقابل پیشرفت در هر کدام از این دو رشته در روز ۲۵ مهر ماه جاری در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رویداد بین‌المللی ایده پردازی ایرآپ به نشانی www.aerup.aut.ac.ir ثبت نام کنند.
در این عصرانه خیرآبادی، معاون پژوهش و فناوری مرکز علمی کاربردی ساها، عامری، معاون فنی شرکت هلی آریا کیش، عامری، عضو هیئت علمی پژوهشکده سامانه‌های ماهواره پژوهشگاه فضایی ، سیف اللهی، مدیر عامل شرکت مهندسی متین رایانه آریان و امینی سرپرست C&DH در پژوهشکده سامانه‌های ماهواره حضور دارند.

داخلی | رویدادها |

نظر شما
اخبار مرتبط

پروژه‌های فضایی با چرخه اقتصادی مردم پیوند بخورد

1397/05/24
رییس پژوهشگاه فضایی ایران با بیان این‌که پروژه‌های فضایی باید با چرخه اقتصادی مردم پیوند بخورد و اثر دستاوردهای فضایی در زندگی مردم مشخص باشد، گفت: فعالیت‌های علمی و فناوری پژوهشگاه فضایی...

پربازدیدکننده ترین خبر

سالیوت-۱ نخستین ایستگاه فضایی جهان

اولین ایستگاه مداری جهان روز ۱۹ آوریل ۱۹۷۱ موشک پروتون از پایگاه بایکونور به فضا پرتاب شد. تا آن زمان هیچ سفینه‌ای با چنین ابعاد و موقعیتی به فضا پرتاب نشده بود. هدف از پرتاب سالیوت، آزمایش سامانه‌های ایستگاه فضایی و انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های مختلف درزمینه طولانی شدن مدت اقامت انسان در فضا بود.