1397/07/22

شرکت بلو اوریجین امکانات خود را در فلوریدا گسترش می دهد

شرکت بلو اوریجین (Blue Origin) قصد دارد حضور خود را در ایالت فلوریدا گسترش دهد. به طور خاص، این شرکت در حال بررسی امکان ایجاد یک مرکز تولید ۶۰میلیون دلاری در قلمرو پارک اکتشاف (-Exploration Park - مجتمعی نزدیک مرکز فضایی کندی) است. این شرکت در حال ساخت یک کارخانه در قلمرو خود با حجم سرمایه‌گذاری ۲۰۰میلیون...
شرکت بلو اوریجین امکانات خود را در فلوریدا گسترش می دهد

سیروس برزو: شرکت بلو اوریجین (Blue Origin) قصد دارد حضور خود را در ایالت فلوریدا گسترش دهد. به طور خاص، این شرکت در حال بررسی امکان ایجاد یک مرکز تولید ۶۰میلیون دلاری در قلمرو پارک اکتشاف (-Exploration Park - مجتمعی نزدیک مرکز فضایی کندی) است. این شرکت در حال ساخت یک کارخانه در قلمرو خود با حجم سرمایه‌گذاری ۲۰۰میلیون دلار برای تولید موشک است. کارخانه جدید حدود ۵۰شغل با حقوق متوسط ۷۰هزار دلار در سال ایجاد می‌کند.
بلو اوریجین یک شرکت خصوصی آمریکایی در زمینه تولید فناوری‌های هوافضا و خدمات فضایی است که مقر آن در شهر کنت (Kent) ایالت واشنگتن (Washington) قرار دارد. این شرکت دارای تشکیلاتی برای امر توسعه موشکی در غرب تگزاس است که موتورهای موشک را در آنجا  آزمایش می‌کند.
بلو اوریجین همچنین با سازمان فضایی امریکا (NASA) قرارداد‌های همکاری دارد که از جمله قراردادی به مبلغ ۳.۷میلیون دلار در چارچوب طرح ناو سرنشین‌دار سی.سی.دو  (Commercial Crew Development -CCDev) را نام برد.

ماهواره‌بر و پرتاب | راهبرد |

نظر شما
اخبار مرتبط

شرکت بلو اوریجین تا ۵ سال دیگر امکان سفر به ماه را فراهم می کند

1397/07/16
از زمان پایان ارسال فضانوردان ناسا به ماه (که البته بسیاری از تحلیلگران معتقدند چنین سفرهایی هیچ‌گاه واقعاً رخ نداده) تاکنون، رؤیای سفر دوباره به ماه همواره ذهن بسیاری از افراد را درگیر...

پربازدیدکننده ترین خبر

سفر در آسمان، پدیده‌های رصدی بهمن ۹۷

دومین ماه زمستان ۹۷را با گرفت کامل ماه آغاز می‌کنیم. خسوفی که شمال‌غرب ایران آن ‌هم بصورت جزئی قابل رویت است. صورفلکی زمستانی چون جبار، سگ بزرگ و سگ کوچک بر پهنه آسمان خودنمایی می‌کنند. در این یادداشت نگاهی به صورفلکی زمستانی، پدیده‌های رصدی بهمن و سیارات قابل رویت خواهیم داشت.