1397/05/25

سفر به ماه از هالیوود روایت می‌شود

تصویر جدیدی از فیلم اولین مرد (First Man) منتشر شده است که در آن شاهد حضور شخصیت رایان گاسلینگ هستیم. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم First Man منتشر شده است. از فیلم First Man به‌عنوان یکی از شانس‌های اصلی اسکار امسال نام برده می‌شود. فیلم First Man داستان سفر به ماه در سال ۱۹۶۹...
سفر به ماه از هالیوود روایت می‌شود

تصویر جدیدی از فیلم اولین مرد (First Man) منتشر شده است که در آن شاهد حضور شخصیت رایان گاسلینگ هستیم. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم First Man منتشر شده است. از فیلم First Man به‌عنوان یکی از شانس‌های اصلی اسکار امسال نام برده می‌شود. فیلم First Man داستان سفر به ماه در سال ۱۹۶۹ را روایت می‌کند که نیل آرمسترانگ (neil Armstrog) با سفینه آپولو ۱۱ به کره ماه سفر کرد و به اولین انسانی تبدیل شد که روی ماه قدم گذاشت. رایان گاسلینگ در نقش نیل آرمسترانگ، کلر فوی در نقش جنت شارون ، کوری استول در نقش باز آلدرین (Buzz aldrin)، کایل چندلر در نقش دیک اسلایتون (Deke Slayton)، جیسون کلارک در نقش ادوارد هیگینز وایت (Ed White)، جان برنتال در نقش دیوید اسکات (David Scott)، برایان دارسی جیمز در نقش جوزف ای واکر (Joseph A. Walker)، پاتریک فوگیت در نقش الیوت سی (Elliot See)، کوری مایکل اسمیت در نقش راجر بی (Roger B. Chaffee). چافی و اسکایلر بیبل در نقش ریچارد اف گوردن جونیور ( Richard F. Gordon JR)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم First Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم First Man برای اکران در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۰ مهر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم اقتباسی از رمان اولین مرد: زندگی نیل آرمسترانگ (First Man: A Life of Neil A. Armstrong) اثر جیمز هنسن، است که جاش سینگر، برنده جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه فیلم Spotlight (اسپات‌لایت)، وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته است. ماه خرداد امسال، شرکت یونیورسال پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم First Man را منتشر کرد. همچنین هفتاد و پنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز قرار است با فیلم اولین مرد افتتاح شود.

منبع: زومجی

فضانوردی و سرنشین‌دار | تفریح و سرگرمی در فضا |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

خرابی بی‌سابقه ماهواره‌های موقعیت‌یاب اروپا

سامانه ماهواره‌ای مکان‌یابی اختصاصی اروپا موسوم به گالیلئو (Galileo) از تاریخ ۱۱ ژوئیه (۲۰ تیر) از کار افتاده و این رویداد بی‌سابقه موجب نگرانی‌های جدی شده است.