1394/10/24

استفاده از تکنولوژی ماهواره ای برای کنترل بزرگراه ها

سازمان تحقیقات فضایی هند و مرکز شمال شرقی تحقیقات و کاربرد فناوری(NECTAR) خدماتی را به منظور مدیریت و نظارت بر بزرگراه های هند ارائه خواهند داد. وزارت راه و حملو نقل جاده ای اعلام کرد که سازمان ملی بزرگراه های هند NHAI تفاهم نامه ای با مرکز ملی سنجش از راه دور (NRSC) به منظور استفاده از تکنولوژی فضایی...
استفاده از تکنولوژی ماهواره ای برای  کنترل بزرگراه ها
سازمان تحقیقات فضایی هند و مرکز شمال شرقی تحقیقات و کاربرد فناوری(NECTAR)  خدماتی را به منظور مدیریت و نظارت بر بزرگراه های هند ارائه خواهند داد. وزارت راه و حملو نقل جاده ای اعلام کرد که سازمان ملی بزرگراه های هند NHAI تفاهم نامه ای با مرکز ملی سنجش از راه دور (NRSC) به منظور استفاده از تکنولوژی فضایی برای نظارت و مدیریت بزرگراه ها به امضا رسانده اند. 
منبع: Thehindue

خدمات و کاربردها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

موشک پروتون در پایان راه؟

بر اساس خبرهای رسیده از منابع مختلف موشکی در روسیه٬ این کشور مشغول آخرین بررسی‌ها برای بستن پرونده تولید موشک توانمند پروتون (Proton) است. خبرها نشان می‌دهد تولید موشک پروتون از ماه ژوئن ۲۰۱۸ تعطیل شده و سازمان فضایی روسه روسکاسموس (Roscosmos) در نظر دارد قبل از سال ۲۰۳۰ ساخت آن را بکلی متوقف سازد. ظاهرا دولت روسیه در نظر دارد در کنار تولید موشک قدرتمند جدیدی با توانایی بسیار بالا٬ موشک آنگارا (Angara) را به عنوان جانشین پروتون بکار بگیرد.