1394/10/14

نود و پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات درسازمان فضایی ایران برگزارشد

نود و پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعت، صبح امروز 13 دی ماه،درسازمان فضایی ایران به منظور برنامه ریزی برای طرح های دهه فجر و روز ملی فناوری فضایی در محل این سازمان برگزارشد. دراین جلسه ابتدا دکتر گلرو قائم مقام سازمان فضایی ضمن اشاره به لزوم موضوع سازی درفضای...
نود و پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات درسازمان فضایی ایران برگزارشد
نود و پنجمین  جلسه شورای هماهنگی  روابط عمومی های  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعت، صبح امروز 13 دی ماه،درسازمان فضایی ایران به منظور برنامه ریزی برای  طرح های دهه فجر و روز ملی فناوری فضایی  در محل این سازمان برگزارشد. دراین جلسه ابتدا دکتر گلرو قائم مقام سازمان فضایی  ضمن اشاره به لزوم موضوع سازی درفضای افکارعمومی جامعه براهمیت برنامه های کلان  فضایی و انتشارآن از طریق رسانه ها تاکیدکرد. سپس  دکتر روشنیان معاون فناوری سازمان فضایی و دبیر ستاد برگزاری هفتمین دوره "مراسم روز فناوری فضایی"در خصوص پروژه ها و برنامه های این سازمان، نکاتی را مطرح کرد.

داخلی |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

تصاویری زیبا از سیاره مریخ حاصل دست‌رنج کاوشگر کنجکاوی و هم‌قطارانش

در اینجا تصاویری به‌غایت زیبا از سیاره مریخ را گردآوری کرده‌ایم که توسط کاوشگر کنجکاوی یا کیوریاسیتی (Curiosity) و سایر تجهیزات اکتشافی ناسا به زمین مخابره شده‌اند. از تاریخ ۵ اوت ۲۰۱۲، کاوشگر کنجکاوی بار سفر به سیاره همسایه را بست و ۶ سال اخیر را به انجام فعالیت‌های اکتشافی در گودال گیل (Gale Crater) مریخ گذراند. اما بااینکه شعاع پیمایش مریخ‌نورد کنجکاوی از ۲۰ کیلومتر تجاوز نکرده، این کاوشگر موفق به ثبت تعداد زیادی عکس شده است که ازلحاظ زیبایی، بسیار چشمگیر و از جنبه علمی، بسیار پراهمیت هستند. از تجمیع این عکس‌ها با تصاویر دیگری که توسط کاوشگر ۱۵ ساله‌ی فرصت یا آپورچونیتی (Opportunity) و همین‌طور مدارگرد اکتشافی مریخ به ثبت رسیده‌اند، آلبوم عکس بی‌نظیری پدیده آمده است که در ادامه تماشا خواهید کرد.