1394/10/01

کارگاه آموزشی سامانه‌های حفاظت حرارتی

آژانس فضایی اروپا (ESA)، هشتمین کارگاه آموزشی "سامانه‌های حفاظت حرارتی و ساختارهای دارای حرارت بالا" را در روزهای ۳۱ فروردین تا ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در نوردویک هلند برگزار می‌کند. حوزه فضای پاک، شامل بازگرداندن زباله‌های فضایی (طبیعی و ساخته بشر) و بررسی مواد از رده خارج شده (الزام جایگزینی مواد اولیه مشکل‌ساز)؛...
کارگاه آموزشی سامانه‌های حفاظت حرارتی
آژانس فضایی اروپا (ESA)، هشتمین کارگاه آموزشی "سامانه‌های حفاظت حرارتی و ساختارهای دارای حرارت بالا" را در روزهای ۳۱ فروردین تا ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در نوردویک هلند برگزار می‌کند. حوزه فضای پاک، شامل بازگرداندن زباله‌های فضایی (طبیعی و ساخته بشر) و بررسی مواد از رده خارج شده (الزام جایگزینی مواد اولیه مشکل‌ساز)؛ مینه‌های کاربردی سامانه‌های حفاظت حرارتی و ساختارهای دارای حرارت بالا؛فناوری ساخت، مونتاژ و یکپارچه‌سازی سامانه‌های حفاظت حرارتی؛ از جمله موضوعاتی هستند که در کارگاه مورد بررسی قرار خواهند گرفت. 
منبع: congrexprojects

رویدادها |

نظر شما

پربازدیدکننده ترین خبر

اسپیس‌ایکس در صدد کاهش روشنایی ماهواره‌های استارلینک

شرکت اسپیس‌‌ایکس (SpaceX) قصد دارد به‌منظور رفع مشکلات ایجادشده توسط ماهواره‌های اینترنتی استارلینک (Starlink) برای رصدهای نجومی، یکی از ۶۰ ماهواره‌ای را که اواخر ماه دسامبر به این منظومه ماهواره‌ای اضافه می‌کند، مجهز به پوششی نماید تا از خاصیت انعکاسی آن کاسته و اختلال در رصدهای فضایی را به حداقل برساند.